Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

On je snilko, ja sa bojim

Príspevok v téme: On je snilko, ja sa bojim
zdrzanliva

Nemam zavazny problem, akurat by som chcela pocut nazory na moju situaciu. Ked sme sa dali dokopy s priatelom, boli sme najskor kamarati a ja som bola predtym donho dlhsie zalubena. Teraz je ale nas vztah taky, ze akoby viac zalubeny je on. Lubi ma (samozrejme aj ja jeho) a vsetci to na nom vidia. Sme spolu rok a pol a v podstate asi po pol roku mi naznacil, ze on planuje so mnou spolocnu buducnost, tesi sa ak raz budeme mat deti a pod. Ja so vsetkym suhlasim, ale bojim sa o tom hovorit a planovat to. Teraz sme spolu a je nam fajn. Suhlasim a tesim sa, ze ked skoncime skolu- VS (teraz mame obaja 27 a 28)tak budeme riesit vlastne byvanie a rodinu. V duchu sa s tym stotoznujem, ale nechcem este o tom hovorit, lebo to su este dva roky a bojim sa, ze ked to budeme planovat, ze sa to pokazi. Ja chcem k tomu tak prirodzene ist nie o tom hovorit. Navyse som trochu ziarliva, lebo jednu facku z nevery som uz dostala- nie od neho a asi sa podvedome bojim buducnosti. Co si o tom myslite?

irmicka

Ono by bolo najlepsie, keby clovek dopredu vedel, ako co dopadne, vsak? Ty sa proste bojis, ze vam to nevyjde. Moze sa to stat, jasne, ale nezabranis tomu tym, ze sa teraz pre istotu a preventivne nebudes na spolocnu buducnost tesit a nebudes ju planovat :)
Kludne sa teste a planujte, vasu buducnost to urcite nijako negativne neovplyvni.

milusca

Drzime ti palce a nestrachuj sa zbytocne. To, ze to nevyslo tvojim rodicom neznamena, ze to nevyjde tebe a hlavne mas moznost sa vyvarovat chyb, ktore si videla v manzelstve svojich rodicov. Istotne budes dobra manzelka a raz aj mamicka. Hlavne nemaj predsudky a ver vam. Ked nedas, neziskas... Ver mi.

zdrzanliva

Dakujem Vam vsetkym za Vase prispevky. Trochu som pokojnejsia, pretoze je pravda, ze mam skveleho chlapa. Ze raz bude fajn otec som o nom vedela este ako kamaratka. Ak budeme uplne sami iste to bude trochu ine, ale som rada, ze sa mame moznost spoznavat pocas spolocneho byvania uz teraz. Skolu koncime naraz, lebo to bol nas spolocny resp. rovnaky plan. Dalsie plany resp. predstavy su tiez spolocne, takze uvidime ci, ale snad nam to vyjde aspon tak, ako chceme. Ako som tu citala svoje aj Vase prispevky, zakladom je z mojej strany asi zacat viac verit nasmu vztahu. Dostala som fajnu facku z manzelstva svojich rodicov a podvedome ocakavam, ze aj moje krasne iluzie sa raz rozplynu tak, ako sa rozplynuli mojej mame, ale i celej rodine..

tak

... ked mas strach teraz plany si robit, neplanuj, nemyslim si, ze by to bolo detske, ... pride cas, ked najdes alebo najdete s priatelom, to spravne rohodnutie,...

milusca

Suhlasim s uhlim. Zda sa, ze je to fajn chlap a ty uz nemas 15, tak sa tes, ze mas partnera, ktory s tebou planuje buducnost. My sme spolu zili 5 rokov, o svadbe ani detoch ani slovo, jednoducho sme si uzivali spolu zivot, vsedny aj nevsedny, zrazu ma poziadal o ruku, vzali sme sa, kupili si dom a teraz hovorime aj o detoch. Vsetko pekne postupne. Niekto o tom potrebuje hovorit, niekto nie. Hlavne sa neboj buducnosti. Zrejme sa bojis, aby si to nezakrikla, ale kto sa boji, nech nejde do lesa, vies, ako sa hovori... Mas este len velmi mlady vztah (co je to rok a pol...) a ani spolu nebyvate. Az cas ukaze, ci spolu dokazete riesit problemy, ale musis dat vztahu sancu a verit mu.

zdrzanliva

No ja prave viem, ze vela parov takto planovalo a skoncilo to inak. Ja mam den aj tyzden detailne rozplanovany, on skor buducnost. Viem, ze je to clovek ktoreho lubim a za ktoreho by som sa chcela raz vydat, zit s nim a mat deti. My spolu pracujeme aj zijeme, akurat nie sami, ale so spolubyvajucimi. A ked skoncime, tak by sme sa mozno aj vzali. Aj babo. To by bolo fajn aj teraz a vsetko- byt aj sobas by sa urychlili, ale musime skoncit skolu. Keby to bolo vsetko teraz, nemam problem, akurat sa asi bojim verit tomu, ze raz to bude. Navyse dost sa okolo neho teraz "obsmieta" spoluziacka a ja zacinam byt z nej nervozna!

dobra vila

No, ale vies, aky je to vztah, bez planovania a pohladu do buducnosti?
Kazdy planuje a rozmysla dopredu, ci ste spolu kratko a ci dlho, k tomu su prisposobene aj sny :).
Ak ho fakt lubis, nechaj ho snivat, ved tym ti neublizuje a nic nestracas - naopak bud rada. Pochybujem, ze po dvoch rokoch, co dostudujete VS, si zrazu zmyslis, ze to nechces... Nechaj tak, ak ti len dopredu nerozplanuje este aj dovolenku v lete 2020 :D.
Ja som so svojim priatelom cca taku dobu, ako ty so svojim, my o cosi dlhsie a tiez sa zvykneme bavit o buducnosti, ale zas nasa je velmi otazna, kedze tiez nevieme co bude (po skole a tak), ale chceli by sme spolu zit, len este nemame peniaze atd, takze sa tazko planuje... A o detoch sa sem-tam bavime aj my :DD... Len ktovie co bude, takze vidis, my mame vsetko take hmliste... ja by som strasne chcela do zahranicia ist skusit, on moc nie, piiip :-/.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

On je snilko, ja sa bojim - Fórum - ZDRAVIE.sk