Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

BEH

Príspevok v téme: BEH
Simona_Dul

Chystám sa začať behať (už dlho sa odhodlávam), no mám obavu z toho, ako budem vládať. Viem, že sa rýchlo zadýcham- to je najväčší problém..vôbec mi nevadí, že by mali bolieť nohy, len to dýchanie. Možno aj vďaka tomu som sa k tomu ešte nedostala. Máte pre mňa nejaké rady pre začiatok, ako sa veľmi nezadýchať a užiť si to, no zároveň aby to nebola len taká jarná prechádzka a pomohlo to k schudnutiu?
Ďakujem veľmi pekne za každú radu !!!

slniečko_xxl

Tiez je dobre sa poriadne najesť a napit, v horucom lete si lahnut pod strom ktory vas schladi.

Netreba sa stresovať s tréningom. Občas treba ísť na túru, či piknik v prírode. Veľmi to pomáha a je to zábavné. Cieľom túry môže byť vodná priehrada, nejaký hrad, či chata s ubytovaním.

slniečko_xxl

Aj (rychlejsia) chodza do kopca vie zadychat cloveka. Takze turistika je univerzalna rada. Ak chcete ist na vacsie vzdialenosti a nebyt zavisla na aute ci autobuse, tak je fajn terenny bicykel, cykloturistika. Po lese su dnes uz mnoho tras vhodnych pre bicykle.

slniečko_xxl

Beh je cvicenie na srdce. Je dobre behat kym clovek vladze a potom prejst do chodze alebo zastat. Apotom behat znova. Udrzi sa tym vyssi pulz.

Behat treba na makkom aby ste si neznicila klby. Napriklad po lese alebo luke.

Ak potrebujete zosilniet, hlavne nohy, tak je fajn turistika. Je to aj oddych na mozog.

zuzic

hlavne nedavaj na zaciatok vela. davaj menej pomalicky budes pridavat potom to pojde aj s tym dychom. a nebehavaj moc po betone, tiez spravnu obuv aby si si neznicila klby.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.