velke pysky

kanonier

Klarka,

Mas sice problem, ale relativne ho nemas.
Co keby si nemala klitoris? Myslis, ze ti je prednejsie, ako vyzeras, alebo ako ta ma partner rad? Asi si este nemala vztah...
Vo vztahu nieje prioritou velke, alebo male pysky, alebo tvar zaluda tvojho partnera....vztah medzi dvoma ludmi je najdolezitejsi, a ked si najdes spravneho cloveka, tak ta bude milovat taku, aka si...
Porozmyslaj....
Pa

klarika

mozno len niektori to miluju.vidis,ty si si urobila plastiku ale ja na to nemam.co ak natrafim na takeho,ktoremu sa to nebude pacit?tak ako sa to nepaci mne?ale dolezitejsie je aby sa to muzom pacilo,ak budem o tom presvedcena,ze to maju radi aj take,tak sa mi ulavi a mozno tie pocity zmiznu.ako sa o tom uistim,ked muzske pohlavie sa tu nevyjadruje ci im to nevadi,ci sa im aj to dokaze pacit?napiste nieco,prosim.

eda

Ahoj Klarka, chapem ze sa ti to nepaci a zaroven mas pocit ze sa to ani muzom nebude pacit, pripadne sa hanbit na zaciatku vztahu sa mu ukazat ;-)/
aj ja som to mala. a po operacii je to super, aj partnerovi sa to paci a je to uuurcite krajsie na `oko` ako to bolo. podla mna operacia plastika je super vec uz len z pohladu, ze ti to pomoze na psychiku a budes spokojnejsia.
Exot- viem presne co pises a keby som to nezazila tak na tuto temu reagujem presne tak isto ako ty a poradim jej nech neblbne... ale viem o com hovorim...

klarika

tak mne je to neprijemne :( ako vyzeraju.a bojim,ze aj chlapom sa to nepaci.
napiste nejaky muzi ako to vnimate vy,lebo mam z toho pocit menejcennosti.exot,tebe by sa pacili take velke?asi nie,ze?

exot

Mila Klarka, ak máš len gram IQ, tak gynekologovi nechoď. Nič nerob. A plasticka operacia je najjjjjjj .. blbosť. Každa žena ju ma inu. A ver že viem čo píšem. Práve to je najkrajšie. Ak ti nejaký chalan čokoľvek povie proti, je to pako a nešťastník. Čau a neblbni.

eda

Ahoj Klarka, vidim ze ti velmi neporadili ;-)... velke pysky sa daju upravit plasticky, ..neviem odkial si, ale v ruzinovskej nemoznici BA to robia. Dr.Krizko... a da sa to bezplatne ked uvedies ze ti zavadzaju pri spote a tak... a operacia sa da vydrzat... ak niesi z BA, popytaj sa svojho gynekologa, pripadne plasticku chyrurgiu navstiv, ale tam budes platit..pa vela stastia