sex

isabella

s panom bohom... precitala som si celu temu a mam dost...
tak po prve dievca, to ze mal penis suchy na povrchu este zdaleka neznamena, ze v mocovej trubici nemal semeno a teda s takmer 100% istotou sa do teba nieco dostalo, nakolko je to pre teba ohrozujuce z pohladu mozneho otehotnenia neviem povedat... zalezi aj od toho v akej faze cyklu si...
a k dalsej diskusii... to co sa tu zvrhlo, no nemam slov, niekto sa tu hra na velkeho machra a aj ked ma 20, rozumu ledva na 15 pri takom vyjadrovani...

Simona_Dul

Ja nevravim, ze to je zle, je to slobodne forum, kazdy nech si pise co chce..len nepytaj najskor od nas radu a potom si povies vsetky dovody preco nemame pravdu napriek tomu, ze my sa do toho evidentne rozumieme viac.
Najviac mi je zle z takychto otazok, ako si tu podala ty. Ked sa opytas pred sexom, ze co sa stane ak... FAJN. Ale ak to spravis takto nedospelo a neuvazene nejde len o to, ze ti mama nacape na holu a frajer sa na teba vykasle. Ked teraz zostanes tehotna, myslis, ze si to dieta nechas? Nemas 18 (aj keby sme ti uverili, ze mas 17), cize za teba nesie zodpovednost rodic. A myslim, ze pre rodicov je dolezite, aby si dostudovala aspon strednu, cize logicky pojdes na interrupciu. Nie je to fer voci tym, ktori nemozu mat dieta, chodia po vysetreniach a cakaju na zazrak. Hlavne, ze taky clovek ako ty, nezodpovedny, robis taketo blbosti!
A nauc sa gramatiku, neda sa na to pozerat !

Simona_Dul

Kajka, chcela si radu, pomoc tak sa nenaserkavaj a tu mas rady nas skusenych..a co sa tyka, toho, ze ho mal suchy, skus pouzit svoj detsky mozog..mozno ta predsalen napadne, ako sa do teba spermie mohli dostat, aj ked on bol suchy a ty vlhka..