Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

saty

majkamajka

skus pozrieť šaty na www.spolocenskeoblecenie.sk je tam dost dobry výber šiat na každú postavu, ja si myslím ze by si mala mať šaty ktoré sú od pása trocha rozšírené aby ti nezvýraznili boky :)

palacinka

ivana45

ja mam velke prsia, a ked si este maslickou pod nimi stiahnem, tak to mi uz dobreze z vystrihu potom nevypadnu, to budem zas posobit moc mohutne, ked uputam na ne

ivana45

palacinka - skus to, co janecka popisuje, hladat pod nazvom "empirovy strih" - prestrihnute pod prsiami, dala by som svetly vrch, zvyraznenie hore (klasika je maslicka pod prsiami) a tmavy splyvavy len mierne rozsireny spodok. Dlzka tesne pod kolena, dolu moze byt nejaky lem.

palacinka

velmi sa mi pacia tieto saty, neviete kde by sa dali zohnat?

www.stv.sk

tu to tie, co ma ta zenska na sebe, take cierne s kvetinou

jancecka

ak máš širšie boky a úzky driek, tak nejaká sukňa s vysokým pásom, pod to blúzka :D pozerávaš panelák? Betka také nosieva a tiež má širšie boky, vyzerá to výborne, ak plesové šaty, tak by som asi zvolila pod prsia a potom sukňa do ačka, alebo rybičkový strih :D inšpirovala by som sa Jenifer Lopez :-))

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

saty - Fórum - ZDRAVIE.sk