Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Medzierka medzi zubami

estell

Noo ja uz jednu osmicku mam a medzera je asi taka ze pohodlne sa tam vopcha palicka z lizatka takze to neviem ci ta druha osmicka zvladne...

whee_ee

ja som mala a postupne sa mi zmenšovala,teraz už skoro nemám a aspoň sa mi pri raste osmičiek neskrivili zúbky :) ja osobne by som si strojček nedala. náhodou je to milé :D ale to musíš sama posúdiť,ako sa budeš cítiť lepšie:)

estell

:D hej hej aj zuvacku za uchom mam...len rozmyslam ze aj tu si dam prec lebo sa mi na nu lepia vlasy ;o)
aduliqa ved to mne sa nepaci ale zase viem s nou piskat :D no asi pojde dole :)

AdulQa

Ahoj ja som tiez mala dierku ale velmi som sa za nu hanbila.. a este ked kazdy vravel ze "mas zubky ako zajko" a mysleli si aky kompliment mi skladaju...:D ale dala som si strojcek a cakam uz len par mesiacov a pojde dole :) a konecne sa budem moct usmievat bez toho aby som si zakryvala usta..

no ale to tebe nevadi tak si nedavaj strojcek.. urcite sa neriad tym co je to este stale sexy.. riad sa svojimi pocitmi :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Medzierka medzi zubami - Fórum - ZDRAVIE.sk