10 ročné dievča

Príspevok v téme: 10 ročné dievča
cimi

prosím, aká by mala byt optimálna váha u 10 ročného dievčaťa, ktoré má výšku 156 cm? Moja dcéra má 56 kg, a zdá sa mi tlstá OH 83 cm, OP 77 cm a zadok má 88 cm, podla mna je to veĹa. Ako by sme mali začat "chudnúť". Je velmi lenivá, verím tomu, že športovat nebude, jedine bicykel a raz za týžden by som ju donútila na kolieskové korčule... Chcem jej pomůcst, aj ked sa stále hnevá, ked nadhodím tému "chudnutie". DAKUJEM za všetky rady...

5469646

Máš tu fakt skvelé rady, a ja už asi ani viac nebudem písať, lebo by som opakovala to čo tu už dávno je, ale dám ti predsa takú jednu malú radu, nezameriavaj sa na kilá ale na miery ;)

Timča55

Ahojte mam 10 rokov a vážim 38 kg. Deti od 9-11 by mali vážiť do 45. Ked vážia viac už sú tlsté. Chodím tancovať kde mi davaju zabrať.Ak mate doma tlsté dieťa začnite ho povzbudzovať že šport mu neublíži. Môže napr. tancovať alebo len pred telkou si dať 30 minutovu rozcvičku. Nedavajte mu veľa jedla, stači na ranajky 1-2 chlebiky obed (nie veľa ked je tučna),večera, pripadne nejake ovocie. Nedavajte dieťatu vela sladkosti, ked už tak jeden maly keks viac nie. Vela stastia pri chudnuti.

Dindulo

aHOJTE.jA MáM 11rokov.Schudla som dása poveda celkom dobre. Ja som sa riadila tým že som mala hladovku ale nie velku ... Niekedy som si jedlo dopriala :D .. Ale aj preto som schudla pretože mám psa ktorý hrozne tahá a ja kvoli nemu musím behat.Takze by ste kazdý den mohli aspon 2x behat na 15min. netreba rýchlo. Ja jem malo mäsa aby sa mi kilá nevrátili.Takže skratka : Behajte , majte niekedy hladovku ale zároven si jedlo doprajte. Chvíľku to potrvá ale bude to učinkovať :) . P.S. keby ste pridali aj iný šport išlo by to rychlejšie

macBOOK123

Pre:rena23:kto je zakladatelka ??? a preco bi sme to maly zrusit ?? Je to 7 mesiacov stara tema ale pomaha ,niekomu urcite pmaha!

macBOOK123

ja neviem aky sport je najlepsi pe schudnutie vy to viete? skusila som vela sportov, a aj my isli ale nevydrzala som na tom dlho lebo to bola nuda , ja viem ze by som mala vydrzat dlhsie pri jednom sporte ked si to vezmem tak ze nejde o zabavu ale o chudnutie !:D VIE MI NIEKDO PORADIT AKY ???

macBOOK123

Ja si myslim ze ak ma 156 cm tak by mala mat niaku vahu okolo 40-48 ale to je len podla mna hoci kto iny ma iny nazor :D:D:D....

macBOOK123

vzdy ked sa zaoberam temou chudnutie tak najprv ma napadne skusim behat ale po prvom raze ma to niekedy prestane bavit no niekedy ma to chity ale niekedy to ani nevyskusam sazim za zistit ze kolko by som mala vazit ked mam 147 cm ??To neviem ani ja ale chcela bi som, podla toho sa viem riadit ako velmi sa mam snazit schudnut ......Vie to niekdo zvas ?