10 ročné dievča

Príspevok v téme: 10 ročné dievča
cimi

prosím, aká by mala byt optimálna váha u 10 ročného dievčaťa, ktoré má výšku 156 cm? Moja dcéra má 56 kg, a zdá sa mi tlstá OH 83 cm, OP 77 cm a zadok má 88 cm, podla mna je to veĹa. Ako by sme mali začat "chudnúť". Je velmi lenivá, verím tomu, že športovat nebude, jedine bicykel a raz za týžden by som ju donútila na kolieskové korčule... Chcem jej pomůcst, aj ked sa stále hnevá, ked nadhodím tému "chudnutie". DAKUJEM za všetky rady...

vanesskaaa

@pomocnica
dakujem :)
ale ak by som sa mohla este opyat... mam velke brucho. nepovedala by som ze to je len tuk (samozreme je tam) ale mam poci ze mam brucho nejake nafuknute :/ z coho to moze byt a co sa s tym da robit ??

pomocnica

vanesskaaa- nie je to veľa, ale môžeš jesť trochu menej sladkostí a nezdravého jedla a piť viac tekutín. Ale v tvojom veku sa priberá a je úctyhodné, že máš na 14 len 50 kg. :) takže z toho nerob vedu, len nejedz veľa nezdravého , teraz sa ešte za ten rok dva vyšvihneš výškou hore a natiahneš sa. :)

vanesskaaa

Mám 14
155 cm
50 kg
Je to vela ? A ako mam schudnut ??
Vzdy som sa drzala na 45 kg, ale v poslednom case som dost pribrala. :( vidim to aj na obleceni, vsetky nohavice su mi uzke a nezapnem ich na bruchu. Co mam robit ?

pomocnica

Vaness Ismanova- a ešte podľa obvodu pása to sa nedá tak presne určiť. Aj ja keď som bola malá, tak som malá také veľmi guľaté bruško, stále najväčšie pri mojich kamarátkach a teraz mám obvod 60 cm. :)

pomocnica

Vaness Ismanova-normálna váha je cca 31 kg, ale ani tá váha akú má nie je zlá, ale určite žiadne chudnutie ani nič také! :)

Vaness Ismanova

Aká je normálna váha 10 ročného dievčaťa ktoré má 141 cm a obvod pásu 52 cm ? (Moje dieťa má 28 kg )

gabča

Ahojte, tak po prvé: domča máš dobrú váhu aj výšku, keĎ pribereš , tak to bude ešte lepšie, ale nemusíš. keĎ budeš staršia pribereš aj tak!:DD po druhé: nanananna ty máš tiež výbornú váhu, tak si nelámte hlavy, keď nemáte nad čím. kľudne sa napapajte a jedzte všetko čo vám chutí! neprejedajte sa sladkostí ani iných nezravých potravín, lebo aj keď je niekto na vonok chudý, môže mať orgány obalené tukom, tak bacha na to! všetkým čo chudnete,alebo aj trebárs priberáte držím prsty!
PS:ale ani jednu z vás som nevidela, tak súdim iba podľa váhy a výšky. a aj pre nanananna platí, že kľudne môže pribrať,(nesnaž sa o to, ale keby náhodou) stále budeš mať vynikajúcu váhu. čaute!