Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zaspávanie

NikaS

Chodim spavat asi o desiatej... Rano vstavam o 6:40...
A pohode az na druhej tretej hodine ma chuti unava a spim !!! Nemoze to byt nejaka choroba ? Citala som ze jedna baba mala toto iste a bere na to lieky ma taku poruchu

Karina

NikaS pokial si pamatam, tak ty si ta slecna co vkuse riesila nejake diety a chudnutie, nemam pravdu?

v obdobi, kedy som mala nabeh na anorexiu (48kg pri 173cm) som bola otapena viac menej cely den, ale podobne ako ty to zacinalo dakedy doobeda, potom poobede som sa prebrala a neskor zase unava - pricin moze byt niekolko... nespravna skladba stravy, nedostatok zeleza, nedostatok cervenych krviniek... ono je fajn, ked ti obvodna spravi vysetrenie, ale to nie je vzdy smerodajne - ja som od mojej povodnej obvodnej odisla, ked mi povedala, ze LDL cholesterol je to iste ako HDL, a ze to, ze mam akutny nedostatok zeleza v krvi predsa nic neznamena - ze mam jest viac salatu... takze prehodnot stravovanie - predpokladam ze hadzem hrach na stenu, ked chces schudnut - ale naozaj si mozes skodit

andrea88

a koľko máš rokov?
mne osobne káva vôbec proti únave nepomáha.. pijem ju len na chuť.
a kedy chodievaš spať? a kedy vstávaš?
ja som osobne na sebe zistila, že ak spím menej ako 6hodín, tak sa cítim cez deň super, ale keď spím niečo cez 8hodín, tak som unavená a nervozna..
každý je iný.
no ale poviem ti, že v poslednej dobe ako sa stále mení to sprosté počasie, tak ja zase v práci zaspávam a nemôžem sa dočkať, kedy prídem domov a dám si aspoň na pol hodiny "šlofíka".. takže možno to máš len z počasia a možno na teba ešte stále vplýva jarná únava :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zaspávanie - Fórum - ZDRAVIE.sk