Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Partner vydrzi malo pri sexe

Príspevok v téme: Partner vydrzi malo pri sexe
marianka123

Ahojte všetci! Mám veľký problém s mojím priateľom. Veľmi ho milujem, sme spolu pol roka a pred mesiacom sme začali so sexom. Ja som už pred tým mala sex, ale priateľ nie. Ja mám 19 rokov a priateľ 23. Veľmi ma to trápi, pretože si neužijem, aj keď sa veľmi snaží ale... viete mi poradiť, či sa s tým dá niečo robiť? Čo by pomohlo môjmu priateľovi? Má navštíviť odborníka? Alebo existuje nejaká poloha? Durex preforma sme skúšali, ale bolo to zbytočné, nepomohli nám. Som z toho už zúfalá :(

Major

Tak ja som tiez celkom skoro hotovy ale zalezi ci je sex kazdy den alebo raz za tyzden. Istota je pred sexom si urobit dobre rukov a potom skocit na to. nejaka pauza medzi tym bodne individualna od kazdeho. Alebo v hlave vypnut vzrusenie a sustredit sa len na uspokojenie partnerky to sa da natrenovat. Skusajte...:D

lackylo

Ja by som mu vyskusala dat nieco na povzbudenie www.sexelixir.sk , sexelixir.sk alebo vigrx.sk
U mojha chlapa to zabralo, bol po tom divokejsi a vasnivejsi

Pedrinko

ja sa tiež zvyknem rychlo spraviť ... a na druhy krat ked si dam aspon 5 minutovu pauzu tak potom mam problem sa spraviť :D to znamena že najprv seba a potom čaju ::) je pravda že uprednostnujem skor oral :)

karol

Musi si pravidelne davat SAVO na svoj ud. Po case mu trosku zosvetleje ale bude menej citlivejsi a potom vydrzi aj 10 minut aj pol hodku. Handrickov natierat savo. na uzdicku

drcsernusz

Dovolte,aby som sa k tomu vyjadril aj ja. U nas je to prave naopak. Som muz,28rocny,priatelka ma 25.Nezijeme spolu,ale ked sa stretneme,/asi 3 krat do tyzdna/ vzdy sa milujeme, nie su to minutovky,ale asi 20-30 minutova predohra a 30-50 minut sexu. Mne je dolezite,aby sa zena uspokojila,aby si to uzivala,na seba da sa povedat,vobec nemyslim.Som to ja,ktory po sexe tuzi po neznych dotykoch,po maznani,alebo niekedy by stacilo aj par slov: bol si vyborny,pacilo sa mi to...som stastna,ze ta mam...A nic.Po sexe sa bud oblecie a ide si zapalit,alebo sa otoci chrbtom a zaspi,ako keby sa nic nestalo,vobec si neuvedomuje a neciti, ze ma to trapi.Po sexe sa citim opusteny a niekedy aj zneuzity. Verte mi,som z toho niekedy velmi smutny,citim,ze si ma nevazi, nevazi si ma takeho,aky som.Viem,ze vela bab tuzi po dlhom neznom milovani,ona to ma velmi casto a za odplatu sa sprava,ako keby prezila len nejaku j*b*cku...(prepacte za vyraz,ale toto slovo v tomto pripade nedokazem nahradit)
Ked sa spytam,ci sa jej to pacilo,vzdy odpovie,ze ano ale ja uz nemam chut ani silu sa ju vzdy pytat na pocity.
Takze problem nie je vzdy v muzoch,biologia sem,biologia tam,kazdy clovek,nech je to muz,alebo zena, je iny. Ma ine tuzby,ma ine sny,ma ine telo,ma iny mozog...a ma ine srdce.

timi*

Molly, aj love doctor aj katika88 ti dobre poradili, a ja ti poviem, že váš ti čo máš, lebo keď budeš chcieť viac, stratíš aj to čo máš, môj priateľ je tiež potom strašne unavený a ako hovorila katika, pritúli si ma a hneď zaspinká, aj keď ja sa ešte potom možno hodinu pozerám ako spinká. To čo vidíš vo filmoch, ako sa chlapi maznajú po tom aj hodinu, tak na to zabudni. Buď pochopíš, že chlapi sú proste takí alebo smola. Držím palce a váž si čo máš, ale poteším ťa, tiež som to kedysi riešila, ale keď som videla ako sa snaží, tak som to nechala tak a veď už len zaspávať pri niekom koho ľúbiš je to najkrajšie na svete!!!!!!

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Partner vydrzi malo pri sexe - Fórum - ZDRAVIE.sk