Partner vydrzi malo pri sexe

Príspevok v téme: Partner vydrzi malo pri sexe
marianka123

Ahojte všetci! Mám veľký problém s mojím priateľom. Veľmi ho milujem, sme spolu pol roka a pred mesiacom sme začali so sexom. Ja som už pred tým mala sex, ale priateľ nie. Ja mám 19 rokov a priateľ 23. Veľmi ma to trápi, pretože si neužijem, aj keď sa veľmi snaží ale... viete mi poradiť, či sa s tým dá niečo robiť? Čo by pomohlo môjmu priateľovi? Má navštíviť odborníka? Alebo existuje nejaká poloha? Durex preforma sme skúšali, ale bolo to zbytočné, nepomohli nám. Som z toho už zúfalá :(

marccus

No s tou tantrou to tiez nie je zly napad, ale ako sa poznam tak nejake 2 pohare cerveneho vina dokazu robit zazraky,... raz som to skusal a partnerka ostala sklamana,.. pretoze ma neurobila.

toso

Vies co skus? Skus ho opit s cervenymi strykmi,Potom by mal mat problem sa sprevit,Ak aj to nepomoze tak je to v nom ,

molly

Dámy ja mám priateľa,ktorý je skutočne jeden úžasný človek,akurát ten sex s ním je zs trest.Spíme spolu už niečo vyše roka a výsledok je stále ten istý.chodí na týždňovky a keď príde v piatok domov,čaká ma asi 5minútový sex a hned potom zaspí.Na tento problém som ho upozornila asi pred pol rokom ale nejaká väčšia zmena nenastala.Najhoršie na to je to,že som mu povedala,že mi nevadí,keď je tak rýchlo ale to,že sa mi potom ďalej nevenuje.A poviem vám úprimne,že posledné týždne som už z toho tak zúfalá,že preplačem aj dva tri hodiny v noci.A jeho to mrzí a ospravedlňuje sa,ale to je asi tak všetko.Ľúbim ho ale mám veľký strach z nášho spoločného života a zvlášť teraz,keď čakáme bábätko.Poraďte mi,ako to zvládnuť?PROSÍM

marccus

No neviem ja som nikdy netrenoval a v poho takych 30 az 40 min. Podla mna to dost zalezi aj od nalady, ked mam nejake velke problemy tak nemam ani chut.

love doctor

francuz ma pravdu , vsetko je v treningu. ked som netrenoval behom 3 minut bolo po vsetkom. Teraz si to mozem regulovet od 30 sec. az do dvoch hodin.
Avsak ja zas radsej zvolim jeden dlhy a kvalitny orgazmus, ako 5 za sebou robit uchytkom. Akoze aj 5 aj viac sa da ale mna to uz po tretom nebavi.

francuz

zalezi od nalady a ako je v pohode partnerka.ale ked mam pravidelny trening tak v pohode aj 30 minut.ale teraz neviem lebo trening nemam;)