Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Šampon na 3umytia?

Príspevok v téme: Šampon na 3umytia?
paja13

ahojte, mam blond vlasy a chcela by som si na leto skusit dat zasa ciernu :) uz som ju raz mala,ale mala som sampon na 24umyti...bohuzial som ho mala vyse roka a to som si tiez musela dat odfarbit....:/ chcem sa spytat,ci mate nejaka ksusenost so samponom na 3 umytia?je to skutocne tak na 3umytia?alebo su aj sampony,co zijdu hned po prvom?dakujem

Karina

ja by som radila to nechat vyrast ak chces mat opat prirodzene vlasy..:) tiez sa na to podujmem, budem len trosku korigovat odtien postupne na coraz svetlejsiu..

lenkaa123456

blond sampon ti nechyti. tie sampony niesu zosvetlujuce, takze na tmavsi odtien ako je ten sampon to logicky chytit nemoze

paja13

ahoj123: ja som mala tiez melir a mi to nechutne odrastalo...uplne najlepsie je si kupit farbu,nejaku fakt velmi svetlo hnedu,poprip. taky slabu blond...a daj si ju s tym,ze si ju nehas na hlave o polovicu (aj o viac) menej na hlave,ako pisu...ono sa ti to potom tak pekne zleje dokopy s tvojou prirodzenou :)

ahoj123

baby vedeli by ste mi poradit? mam prirdzene taky spinavy blond odtien vlasov,no par rokov som ich fabila na taku peknu prirodzenu svetlu blond,lebo aj plet mam dost svetlu....teraz som vlasy ale dlho nechala odrastat a velmi to vidno,lenze uz ich nechcem cele farbit,rozmyslam nad blond samponom...lenze sa bojim aby mi to nechytilo na nejako zlto alebo oranzovo,co sa mi pri farbe aj stalo...rozmyslala som aj nad melirom...hM? co myslite?

Karina

zo svetlych vlasov sa cierna nevymyje poriadne - ako pisu kocky tak si to budes musiet nechat vyrast, pripadne dofarbovat... ja som si rachla ciernu pred par rokmi takze viem, ako to vyzeralo :) ked uz chces zmenu, tak si kup svetlohnedu alebo nejaku taku jemnejsiu, urcite nie ciernu... navyse... cierne vlasy su otrasne, vyzeraju neprirodzene a pristanu len malokomu (pokial neratam ludi, co maju cierne prirodzene)

paja13

sun08: ono sa mi to zacalo zmyvat,ale do takej fakt skaredej farby...potom neskor to bolo rysave a to bola fakt hroza...a blondavou sa mi to nepodarilo prefarbit ...potom som si musela dat taku hnedu...ale aj tak to vyzeralo divne...:/
miaa8: myslis,ze ked si to potom odfarbim,tak mi to zijde??

miaa8

mne kadernicka povedala, ze keby som si dala na hlavu cokolvek cierne, hoci aj len sampon, tak keby to aj nechytilo extra na tmavo, ze sa toho proste nezbavim uplne, lebo cierna sa zo svetlych vlasov proste vymyt neda. a to nemam blond vlasy, iba stredne hnede.takze rataj s tym, ze si to budes musiet odfarbit naspat, alebo nechat vyrast.

sun08

paja13 to znamena,ze sa ti vobec nevymyl?alebo sa ti vymyl do nejakeho odtiena?hmm.to asi nie.a co potom rok dofarbovala?
mozes to blizsie popisat?
poradit neviem:(ale tiez ma laka na par mesiacov cierna,no nemam odvahu.

lenkaaaaaaaa

tie sampony vobec nechytaju. su len skor na nejake ozivenie farby, alebo na jemny odtien. na blond vlasoch by cierna urcite nechytila na cierno, mozno by na nich spravila nejaky sivy odtien alebo nieco podobne

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.