Namiesto menzesu spinenenie a cudne pms..

isabella

janda, hlavu hore, poznam taky pripad, ze holka otehotnela v maturitnom rocniku na gymnaziu... mali svadbu a jej mama isla namiesto nej na matersku aby dcera mohla dalej studovat, ona teraz konci 5ty rocnik na vyske, ma 5rocneho synceka a vsetko je ok a myslim, ze je naozaj stastna...
radim ti, najprv sa o tom porozpravaj s mamou, aj ked tvojho priatela nema rada, je to tvoja mama a teba miluje

janda18

ahojte, test je pozitivny..cize tehotna pravpepodobne som..
Ale bojim sa a velmi buducnosti. Moji rodicia mojho priatela vobec nemaju radi..teraz sa komecne akn tak zmierili ze sme spolu-1rok apol sme nas vztah tajili..teraz je polroka ako tak dobre...a tehotenstvo sa mi 4mesiace tajit asi nepodari, a dalej neviem ako s pracou pracujem ako casnicka na diskoteke,.12hodin na nohach..nad ranom prezivat len na vodle a cigaretach-co viem ze dalej nemnzem ale inak ri neviem predrtavit ako bud em pracovat..studujem len na gymnaziu cize potom potrecujem vysoku skolu..ja ozaj neviem..

isabella

urcite sa ozvi a medzitym porozmaslaj, ze keby nahodou, co a ako dalej, budeme ta tu zajtra ocakavat... no, teda aspon ja ;-)

isabella

jaj no... mnohi mladi si tie rizika ani velmi neuvedomuju, ale dufam, ze tu nemame ten pripad, to by som sa ja osobne zasa len citila ukrivdena, kedze ja by som babatko strasne chcela, len sa nam nedari :-/

matamata

isabella zacala som temu potrat preto, lebo niektore baby este ani nie su uistene, ci su tehotne, a uz si setria 300eur na potrat..taka je zodpovednost dnesnej mladeze...