Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

syn zlodej

tak

Ahoj 18hvizd,

Ty mo pripominas velmi blizkeho clokeka, ako Tvoj manzel, vyriesane vsetko, ... Tvoj syn, ja si myslim, ze v prvy krok Tvoja velka podporu ochrana bezpecie vzajomny rozhovor, to je teraz prve, co potrebuje, myslim si, ze je to len casova zalezitost, ...

18hvizd

no uz som myslela teiz na toho psychologa...a co sa tyka toho osobneho vratenia..tak to som uz tiez skusala...strasne sa hanbil,a dokonca zacal plakt,na co som mu povedala,ze mal plakat vtedy,ked to bral...aj tieto hodinky som povedala,ze ich pojde vratit sam..nech sa troska uvedomi

luciferka

moj brat to tiez parkat spravil ako maly..mamina to vyriesila tak,ze ho donutila,tu vec vratit majitelovi a ospravedlnit sa, moj brat ostal strasne zahanbeny takto a viackrat mu to ani nenapadlo......a ak uz nic nebude pomahat tak skuste psychologa, nech sa s nim porozprava, mozno to je nieco hlbsie v nom a lepsie to vyriesit teraz ako by sa to malo stupnovat...

zuzic

hvizd...podla mna to uz vy sami nezvladnete...ak je to naozaj tak ze neprestane aj po dobrom ani po zlom skusila by som asi pomoc psychologa:(

jajka001_

ked nepomoze dobre slovo, vysvetlovanie, ze to nie je spravne lebo tym ublizuje, za druhe preto ze je to trestne a pojde do vazenia, alebo do ustavu,ked mu nepomoze ani trest - nie bitka, nie nadavky, ale odobratie niecoho, zákaz nejakej činnosti - to je potom fakt ťažké, skuste psychologa.
pripadne ho zacnite okradat tiez, nech vie, aky je to pocit :) mozno si to potom uvedomi a prestane :))vezmite mu oblubene hracky, knizky atd

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

syn zlodej - Fórum - ZDRAVIE.sk