Mam depresie a hrozne znamky..

Príspevok v téme: Mam depresie a hrozne znamky..
katka_209

Moj zivot ruca!!!Mam depresie a hrozne znamky...stala sa zo mna antikrestanka-ateistka, nevydrziim v jednej triede s mojimi spoluziakmi.V piatok som sa v skole psychicky zrutila-beriem lieky na stres...
A to vsetko zacalo ako som nastupila do 1. rocnika na KRESTANSKE GYMNAZIUM...pred tym, na ZS som bola cista jednotkarka..nemala som ziadne problemy...Tu sa modlime aj 4x za den a dokonca nam zakazuju pocuvat rockovu a metalovu hudbu(podla nich \"satanisticku\")...nemozeme nosit kratke nohavice a sukne iba vtedy, ked su pod kolena...citim sa ako v nejakom klastore:(:(:(...istotne vas napadne otazka:A naco si tam potom isla??..kebyze to viem, tak tam nejdem...netusila som, ako to na tomto gymply chodii...vsetci to nejako \"utajovali\"...nedokazem sa ucit a rano idem do skoly vystresovana.
Moje jedine vychodisko vidiim v prestupe na inu skolu...vseobecne STATNE gymnazium..
Len problem je v tom, ze ma vsetci od toho odhovaraju.Zdvoverila som sa s tym jednej profesorke a ona vytiahla na mna tie svoje krestanske reci.Chcela by som ist za riaditelom alebo radsej za triednou, ja ani sama neviem...a povedat im to!!!Bojim sa noveho zaciatku na novej skole...predsa len by som nastupila do 2 rocnika, kde to maju uz vsetko \"zabehane\"...aaa hrozia mi same 3-ky na vysvedcku...a mozno aj 4-ky...zobrali by ma na novu skolu s takymito znamkami????...a je okolo toho vela vybavovaciek??...uz nemam sil zostat na tomto gymply(bola by som schopna sa aj zabit)..prosiim pomozte mi!!!!

adam12345

Presne moja situacia ja som tiez nastupil na cirkevny gympel ae mne nevadi ze sa casto modlime a tu neni chyba v uciteloch ale vkolektive. Bolo to takto mal som najlepsieho kamarata ktory tiez isiel na gympel ale jedneho dna mu preplo a zacal o mne rozpravat pred spoluziakmi take veci ze som ich ohovaral a podobne.(ty ktory by rozpravali ze ja som ho dako urazil tak nemaju ravdu den pred tym ako mu preplo som bol aj unho bolo vsetko OK normalne som potom odysviel vecer a na druhy den to zacalo) Dodnes sa skoro so mnou v triede nebavy a ten moj byvaly naj kamos sa my teraz smeje do chsichtu. Od vtedy mam hrozne znamky lebo to psychycky nezvladam bol som 1tkar a teraz som 3kar. Moja mamina je na znamky velmi prisna a ked som zacal nosit zle znamky to boly tresty za trestamy a to ma uz uplne polozilo tezar ked nm byt pisomka v skole aj ked som nauceny dostanem 3 lebo este aj ceaz pisomku sa namna ten byvaly kamarat vyskiera a ked maju byt vysledky to uz ani nehovorim tak ma od stresu picha pri srdci ze minule som skoro odpado musel som sa napit a hned som volal mamine a isli sme do nemocnice a vysledok bol 3 tyzdne marotka bol som na tom vazne dusevne zle dnes je to uz trosku lepsie ale zacinam sa budit zo sna po neakej pisomke ze este aj v sne mam stresi ze aka bude znamka a moze za toto iba jeden clovek ktory ma depta minule som to uz skoro nevidrzal a ako sa hovori dal som mu skoro cez hubu ale nespravil som to lebo som si uvedomil ze by mi to prinieslo dalsie problemi niesi v takychto problemoch sama musime to prekonat a ukazat ze mi niezne nejaky psychaci aj ked viem z vlastej skusenosti ake je to tazke

isabella

rozhodne sa skus s mamou o tom co najlogickejsie porozpravat, je to predsa tvoja mama, musi mat na mysli aj tvoje zdravie...
ale najprv si to rozmysli, aby si jej vedela hned navrhnut riesenie, ako si to predstavujes a sama si dopredu pozistuj, kam by ta zobrali a ked sa budes o tom s nejakou tou riaditelkou rozpravat, aj jej normalne povedz dovod preco chces prestupit a, ze preto mas aj take zle znamky, urcite to hned budu inak brat, drz sa

zuzic

presne tak katka...ja ta nechcem huckat proti mame ale ries hlavne svoj zivot...ja som vzdy posluchala a mam pocit ze som na to niekedy aj doplatila...neznic si zivot kvoli mame, zdravie mas len jedno
no inac s tym vyprosenim:) skus to:) sialene ale robi to viac ludi si myslim a za pokus nic nedas jasne skus. a tie znamky zavisia od skoly podla mna, popytaj sa a uvidis...a zacni uz riesit co najskor prosim ta ta skola je sialena...
drzim pacle este raz

katka _209

ano mas pravdu...tu nejde o maminin zly pocit z mojich znamok..ale o moj zivot!!
Noo ale stymi znakami to je horsie...skoro zo vsetkych predmetov budem mat trojky...a z fyziky mi hrozi stvorka..z dejepisu mam tri 5-ky, v najblizsich dnoch sa prihlasim a nejako si to opraviiim...myslis si ze by momohlo aj to, kebyze idem za profesorom a "poprosim ho", ci mi neda 3-ku...a viackrat by ma vyskusal??:D:D..ja viem znie to blaznivo, ale radsej si vyprosiim trojku ako by som mala mat stvorku..

zuzic

katka ked mame zalezi len na tom ci jej spravis hanbu a nie na tom ako sa citis tak kasli na nu...prepac ale je to tak toto robi aj moja mama je jej jedno ako sa mam a uz sa tym netrapim rob len to co bude najlepsie pre teba. mylsim ze so znamkami by problem byt nemal, ale zalezi niekedy tiez od konkretneho gympla ale trojky nie su zle na gymnazium su dobre.

katka_209

zuzic aj isabella..velmi pekne dakujem za rady:)...len moja mamina sa "boji" ze jej spravim hanbu...ked sa teraz tak blbo uciim..ona nevie pochopit, ze to je prave za tuto skolu!!!!...a nebude problem s tym ze mam zle znamky??

zuzic

nie neni okolo toho tak vela vybavovaciek, vela ludi prestupilo neboj hlavne chod z tade ryychlo prec!!! su to obycajni sprosti fanatici jak ich neznasam jaj:/ mam skusenosti s takym fuj....chod odtial prec a neboj bude v pohode nenechaj si kvoli nim znicit zdravie padaj cim skor odtial. ako napisala issabella treba zistit na riaditelstve skoly kam chces ist presnejsie info. a ja co mam skolu tak je to asi tak ako napisala issabella take veci ako modlenie, mam v triede samych ateistov a ked tak dobre natahujeme aby sa skratilo vyucko a take:DD
velmi naozaj velmi tu drzim palce

isabella

porozpravaj sa s rodicmi, nech ti pomozu a treba ist za riaditelom/riaditelkou tej skoly na ktoru by si chcela ist a potom sa poradit ako dalej postupovat, neboj, nie si ani prva, ani posledna co meni skolu, lebo sa jej nepaci... ja som sice chodila na cirkevne gymnazium, ale u nas to vobec nebolo tak ako popisujes ty... kazdy si chodil obleceny ako chcel, samozrejme slusne, lebo ako slapka nemozes ist oblecena ani do statnej skoly, aj ked to v poslednej dobe vyzera, ze ti ziaci si robia co chcu, a modlili sme sa raz denne, rano a aj to sme boli radi a natahovali sme to, ked sme nechceli aby zostalo vela casu na skusanie :-DDD to sme sa vedeli modlit aj 10 minut :-DDDD
kurnik, dobre sa mi spomina na tie casy :-DDD
prajem vela stastia a vela pevnych nervov