ejakujat

jumbo

Chocolate nerob si z toho nic. Podla mna ked sa ti chalan vystrieka na prsia je to normalne a patri to k sexualnym radovankam a nie je to trapne, staci zobrat servitok a utriet to.

werhon

moj priatel ma vzdy priesvitny ejakulat, takze to nevidno alespon som nikdy nic take neriesila..ked mu robim ustami,rukami,a vselicim, :) vypluvam to po castiach a tym mu este mazem penis a tym zvacnim ucinky orgazmu,aby ho mal uplne mokry a pokracujem... ejakulat ma na pupku a ja si potom naneho lazkam a rozotieram si to aj ja, na seba.. chvilku nechame posobit na pokozke, a potom skocime do vane :)

AdamKrt

irmicka:

nemam inu. Stale rovnaku. Ale riesime to... a dohodli sme sa, ze do urciteho terminu to bude poriesene tak, ci onak.

irmicka

Inac, co ja robim s ejakulatom: Len čo sa mi dostane do ust, kontinualne ho vyplujem drahemu na brucho, teda tam, kde by aj skoncil, akurat tam skonci o 20 sekund neskor.:) A potom utriet do vreckovky, alebo kto sa chysta prezliekat periny, tak do spodnej casti obliecky :)

irmicka

Adam, a ty uz mas novu priatelku? Zda sa mi, ze nedavno si pisal, ze si z tejto sklamany. Ci sa to vysvetlilo? :)

AdamKrt

U nas ziaden ejakulat nezostane. Bud to ide do kondomu, alebo priatelke do ustociek a potom to vypluje do zachoda, alebo obcas je skonci v zaludku :-)

lolovic

No ja to priatelke odovzdam kam sa mi to podari v tej chvili a potom jej to roztieram kade-tade. A ma potom peknu pleť. Asi idem podpisat kontrakt s garnierom alebo niveou.:--)