Bežné gynekologické vyšetrenie-Prosím vyjadrite sa

cancerka

dobry vecer chcem sa len opytat na nazor nevedela som ze do jakeho fora som to mala dat tak len tak okrajovo.. zena ma sex s priatelom a pri sexe praske kondom vo vnutri zenskej. Vnutri ale ostane kus z toho kondomu ten za par dni zliezol sam...teraz neviem ci vnutri este nieco je z toho kondomu alebo ked aj je ci to zleze same alebo mam ist gynde...nejde o problem tehotensky ale proste o ten kondom vo vnutri. moze mi hodit niekto nejaký nazor len ci ist na kontrolu alebo ako? a sory sa prispevok od veci... Ď

kvietok23

Ak chces mat istotu, ci nemas nejaku chorobu, tak o tom povedz svojmu gynekologovi a on ti uz urobi potrebne vysetrenia. Virus sa neda zistit volnym okom. Nemava na doktora vlajkou ze "aha, tu som"....

bojimbojim

Nie, práveže chcem len vedieť či sa to dá zistiť takto... Pretože chcem mať istotu či náhodou niečo nemám. Takže keďže už pár rokov pravidelne navšetvujem gynekológa, tak by mi na to prišiel, keby som náhodou niečo mala...?

Karina

celkom nerozumiem - ty sa bojis, ze ti gynekolog zisti pohlavnu chorobu? to je trosku pomylene ale budis...

kazdopadne gynekolog robi vytery a prehmatava ta zvnutra - pri problemoch sa meni vytok a jeho hustota, nieco sa mi zda aj s hlienom na krcku sa deje ale to si nie som ista, to len ten moj senilny gynekolog nieco splietal raz :D kazdopadne bude pri vysetreni jasne, ci nieco mas alebo nie