Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

nazov casopisu ktory uputa

mate59

A čo tak ŠVIH, alebo BRINK, nemusíme sa opičiť po anglicky,aj keď brink trochu tak znie a význam týchto slov by aj k obsahu časopisu niečo naznačoval.Čo ty na to ?

dobra vila

Lost, ahaaa, chapem a nahodou je to celkom vystizne, hehe... Aj to EEEP, ked je to teda citoslovce :D.
Inac, suhlasim aj s tym, ze magazinom sa hodi dievcenske meno, ale to skor nejake zahranicne... a v ziadnom pripade nie Olgaaa :-/... Ono fakt to nemusi byt zmysluplne slovo...co ja viem, daj "kaykay" (kejkej :D ), abo "YEP!" ako ano... nemam paru, to som si iba tak plesla na brucho bez rozmyslacky...

Ema132

heh, velmi pekne vam dakujem za nazory:) tie zenske mena, kratke a vystizne su podla mna najlepsie lenze to je uz otrepane..eva, emma, elle, rebeca... a neviem co este:) do kelu, mala som sa skor narodit a skor nieco vymysliet:)))

jajka001_

mohlo by to byt nejake dievcenske meno co prave najviac leti v bulvari.
ved kedysi bola Dorka, a čojaviem este ake, teraz su Ema Eva Elle tušim

lost

A co tak casopis bez mena ?

Kazdy ho bude poznat, ked nema meno..

Ale pozor, mozno je Ema132 nejaky clovek co zalozi novy casopis a ukradne vam napad :D

lost

Sheeple je v skratke "ovecky ludia" :)

en.wikipedia.org

V sirsom preklade mozno nieco ako "Ficovolic", ale da sa aplikovat aj mimo politiky :)
Napr: dav ludi co ide za jednym, ale ani nevie preco, lebo tam ide kazdy, ide s prudom, sheeple :)

dobra vila

Mno, tak ako citatelka, mna by bezpochyby zaujal prvy prispevok - Rebelove! To je FAKT dobre.

Sheeple nieco znamena? A EEEP?
A btw, co mate s tym "e" ckami vy dvaja?! :D

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

nazov casopisu ktory uputa - Fórum - ZDRAVIE.sk