Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Celulitída

Príspevok v téme: Celulitída
Emma:)

Ahoj..potrebujem sa do leta zbaviť celulitídy...mám len 16 rokov a nie som tučná,tak neviem prečo ju musím mať...môžete mi prosím niečo poradiť?..nechcem žiadne drahé gély ani prípravky..skôr by som chcela vyskúšať nejaké cvičenia...niečo čo naozaj pomôže..dík za rady:)

bongo-mongo

Jednoznačne spevniť telo. *najosvedčenejšie gély u nas v kozmetickom salone - alebo budem robiť reklamu - aakozmetika na zdravakrasa.sk

suns

ahojte kočky, takýto recept som našla na jednej stránke, nie je to hlupost? Celulitída ako sa jej zbaviť aj bez drahých kozmetických prípravkov. Vyskúšajte tento jednoduchý a pritom účinný recept.

Na celulitídu nemusíte používať drahé kozmetické prípravky. Vyskúšajte tento jednoduchý a pritom účinný recept.
Veľkú očistenú cibuľu nakrájajte najemno a zalejte šálkou vriacej vody. Cez noc ju nechajte vyluhovať a ráno sceďte. Výluh vypite každé ráno po dobu troch týždňov na prázdny žalúdok.

suns

cervena - o kavovom pilingu som pocula, aj som ho raz robila, akurat ze cela vana aj okolo vane bola od kavy :D lebo pri sprchovani to striekalo vsade :P ale kazdy den, to teda skusim :) len ci sa neupcha odpad :D

cervena

ja som vyskusala kavovy piling/obycajna kava so sprch. gelom/ a je to skvele, kazdy vecer v sprche si trochu premasirujem s tym zadok, stehna, potom nakremujem kokosovym olejom a som hladunka ako babo, pokozka prekrvena, dokonca sa mi zda ze mam pevnejsi zadok a mensiu celulitidu. Takze to skuste, odporucam:)

suns

posledny vyskum ukazal, ze ziadne kremiky a geliky na celulitidu nepomozu... treba to kombinovat s cvicenim a vodou..

livuška

jasnačka vycvičiť - lebo pohybu máme veru dosť - od behania okolo detí, upratovania, zohýbania sa pri vysávaní, zbieraní zvrškov oblečenia po mužovi, po deťoch. CHCE TO CIELENÝ POHYB- toto nech sa zdôrazňuje. A samozrejme natierať, natierať, natierať.
pozrite si anticelul. a spevňovacie séra, gély na -odkaz odstránený- zdravakrasa.sk, myslím, že my -baby testovačky sme spokojné.

suns

no a co teda odporucate, aby sa voda z tela stratila? odvodnit nejako? pretoze ja som sa aj prestala hybat, nabrala som asi 4 kila, a hlavne brucho a po cesky "hyzde.. teda dole pod panvovymi kostami..proste zadok naboku... tam sa mi to usadzuje..treba to asi len vycvicit

Emma:)

ďakujeem vam vsetkym za rady:))..ja tiez meriam len 163cm a vazim asi 50kg.... stravujem sa myslim celkom fajn..ziadny fast-food...ale pijeem maloo://...strasne malo..takze ako ste mi poradili-zacnem asi urcite viac..cistu vodu..a HAK neberiem..takze z toho to nebude...a pocula som uz o tom striedani teplej a studenej vody..budem to asi robit kazdy den:)..no a nejake cviky som si nasla na nete...tak drzte mi palce:)..dufam ze to pomoze:)..

btw:myslite ze je na nieco dobre ze kazdy den robim 50 drepov??..ze ci to spevnuje stehna alebo tak...????

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Celulitída - Fórum - ZDRAVIE.sk