Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

aký šampón na pekne hladké vlasy?

blond blond

isabella
ahojky,ja stále používam celú radu gliss kur už dlho ale chce to zmenu,lebo vlasy si asi moc zvykli a nič sa s nimi nedeje..

ten SILVER šampon vynikajúci,kamaratka nemusí chodiť stále na melír lebo jej ten šampon udržuje stále krasny a svetly..idem po tom !

Lucinka33

Baja, myslim, ze ta baba pisala o Silver sampone Swiss-o-par (nie o tom kokosovom), ten je urceny na stahovanie oranzoveho odtiena z blond vlasov.

Baja 22

IDenzl, napriklad toto som našla od jednej kočky...
a potom ti odporucam este sampon na umyvanie vlasov swiss o par - kupis v dm. stoji asi 3e. normalne pouzivaj pri kazdom umyvani vlasov a nechaj posobit napeneny apson 5 min. pekne vytahuje zltu a orandzovu z vlasov

isabella

ja ososbne mam dobru skusenost s gliss kur aisa straight, sice to nevyrovna vlasy, ale rozhodne ich uhladi a nie su take rozlietane, osobna skusenost...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

aký šampón na pekne hladké vlasy? - Fórum - ZDRAVIE.sk