Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

nejde mi internet od T Mobilu, ten mobilny.

lost

no ja mam 10GB limit, za 20 eur mesacne, ale potom je to xtremne drahe (cca 10eur na 1GB), tak sa snazim zotrvat v tom limite 10GB...

millli11

Zaujimalo by ma este, ako dlho vam tu vydrzi ten kredit 6 EUR, napriklad? Povedzme ak ste kazdy den na internete 3 hodiny, vdaka?

millli11

Vdaka, lost, jajka, asi budem musiet ist do T-Mobilu. Proste zapojim tento USB internet k notebooku, ukaze sa mi T-Mobile Communation Center, stlacim na pripojit a ukaze sa mi chyba SIM, neregistrovany a vedla dalsia tabulka Chyba spojenia, 618, the specified port is not open. Ked skusim sa zapojit cez ovladaci panel, siet a dam pripojit, ukaze mi viacero moznosti, cez co sa da spojit, myslim, ze su to nazvy sieti mojich susedov, napr. janko22.dll alebo robinson.httl, ci nieco podobne, co mi nedava zmysel. Moze byt, ze by ma blokovali ine siete a pripojenia od susedov a preto moje pripojenie nefunguje? Opytam sa ich a uvidime. Vdaka.

lost

Riesil som podobny problem s tymto..
A da sa pripojit? Vies kliknut na "Pripojit"? V mojom pripade bol problem ten, ze mi vypisovalo nejaky chybu 624,524,xxx, nieco take a nakoniec bola chyba v tom ze T-mobile dal zlu sim kartu, ktora nebola urcena na ten net...
Ak mas notebook, a naozaj nevies rozbehnut ten net, tak skus ho zobrat do predajne, notebook, modem, sim kartu a nech ti ukazu ako sa to robi :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

nejde mi internet od T Mobilu, ten mobilny. - Fórum - ZDRAVIE.sk