Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

pokazene mlieko

mate59

dobrá víla - trvanlivé krabicové mlieko v obchodoch nie je uchovávané v chladničkách,pretože nemusí byť podľa výrobcu tak uskladnené.Doporučuje sa uskl. pri tepl.do 24 st.C,vtedy by sa nemalo pokaziť,pokiaľ nie je otvorené.

dobra vila

mate, moze, nemoze...ak ho vybere z chladnicky, alebo z chladneho miesta, tak aj doma sa to tak ma drzat... Akoze ja ked dam trvanlive mlieko do komorky, nemusim ho ani otvorit, iba tam cosi postoji, tak je to hotova kysla zbrecka, ked ho chcem otvorit a pouzit... Ked ho dam do chladnicky, nie je s tym ziadny problem, tak asi na tom nieco bude... - vlastne skusenosti.

Well

gabcaaa- a nebolo to sojove mlieko?
Ja neviem......mozno im do skatule spadla mys a zhnila tam. Iny sposob nemoze asi byt.

gabcaaaaa

ano, mam ho v chladnicke...ako mne je jasne ze tym nic nedosiahnem, len ma zaujima co to vlastne pijeme.ale niektori si to ani nevsimnu...teraz to tak bolo ze co malo mlieko spotrebu do 16.10 bolo v pohode a to do 17.10 bolo divne, z rovnakeho obchodu, bolo z Baly.

matamata

a ked to das na nejaku kontorlu tak co tym dosiahnes???co si myslis ze kvoli jednej staznosti stiahnu vsetko z predaja???

jajka001_

alebo nejakych studentov nejakej chemickej fakulty poprosit ked ta to velmi zaujima
ale vies co ja si myslim ze to bude mierne toxicky obal

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

pokazene mlieko - Fórum - ZDRAVIE.sk