Chcem rapidne pribrať do 2 mesiacov!

nano

podľa mňa by ženy mali priberať len do tukov, do svalov to je hlúposť a len dnešný blbý trend. žena keď priberie do tukov, stane sa príťažlivejšou, bude mať všetko to čo muži chcú, čo predtým nemala - pekné veľké prsia, ženský zadok, boky okrúhle, stehná a nie paličky, okrúhlejšiu tvár s líčkami - to všetko k žene patrí a je to sexi. keď priberie na svaloch, prsia väčšie nebudú, zadok sa síce zväčší ale bude to sval za ktorým stojí nehorázne množstvo driny a striktného stravovania, ktoré hraničí s mučením a pri sexe je podľa mňa lepší mäkký zadok ako tvrdý, boky nebudú žiadne, teda typický ženský znak absentuje, čo na sexapeale nepridáva a stehná ako aj ruky budú svalnaté, takže nie krásne žensky jemné a mäkké, ale tvrdé a pevné a s kopčekmi, prípadne s vystúpenými žilami, čo ma vyslovene na ženách odpudzuje. a žena keď chce pribrať, nech len viac papá všetko čo papala aj predtým a môže pridať sladkosti a sladké mliečne výrobky a výrazne zníži pohybovú aktivitu, na postave sa to prejaví len pozitívne. žena sa pekne zaokrúhli a keď zavrtí zadkom alebo si dá na seba tesnú blúzku, my chlapi budeme šalieť :) a nebojte sa že priberiete do tzv. nesprávnych partií, každý sme predsa jedinečný človek a nemôžeme byť všetci rovnakí, to je len dnešný trend, v skutočnosti sa niekomu páčia viac prsnaté ženy, inému s veľkým zadkom a stehnami atď. uvedomte si teda, že priberanie do tuku u žien je len prospešné a krásne, žena získa krivky typické pre ženu, tak je to dané od prírody a my chlapi máme tiež svoje pudy a inštinkty a tie neoklameme. väčšina chlapov má štíhlu ženu len preto aby sa pochválila kamarátom, v skutočnosti by však chceli trošku bacuľku :) samozrejme nie moc, napr keď má 170 cm žena 50-55 kg a chce pribrať, ideálne je keď priberie tak na 65-70 a kľudne aj na 75 kíl :) s tým že väčšinu priberie do tuku. houk :)

R.123

Ženská postava je pekná, keď je súmerná. Mať súmernú postavu znamená mať rovnako veľké prsia ako aj zadok a dosiahnuť, že si postava aj po pribratí zachová túto súmernosť. Väčšina žien ale toto šťastie nemá, že by boli aj po pribratí súmerné. Vo veľkej väčšine prípadov sa totiž po pribratí u žien prejaví nesúmernosť, ktorá môže byť dvojaká. Buď to bude nesúmernosť ceckato bruchatá, alebo nesúmernosť riťato stehnatá. Tie ceckato bruchaté sa tiež mnohým mužom páčia, hoci sú aj nesúmerné, lebo majú veľké prsia. No najnešťastnejšie ženy sú nesúmerné riťato stehnaté. Takým ženám sa prsia nikdy nezväčšia, ani keby zrovna aj 20 kg pribrali. Priberú len do zadku a do stehien, kvôli čomu sa nesúmernosť len zvýši a prsia sa budú tým pádom zdanlivo javiť ešte menšie, než v skutočnosti sú. Takéto ženy dosiahnu súmernosť len vtedy, keď schudnú na veľkosť ani rici, ani cici. Lebo to je tiež istý typ súmernosti. Takže dievča, ktoré je chudučké a má postavu ani rici, ani cici, by sa nemalo len tak bezhlavo hrnúť do priberania, ale malo by najskôr spoznať svoj typ postavy a dozvedieť sa, aký je typ (či ceckato bruchatý riťato stehnatý, alebo súmerný) tým, že priberie len trošku. Ak napríklad po pribratí všetko pôjde len do zadku, lepšie je v priberaní ďalej nepokračovať, nech si hovorí kto chce, čo chce.

Chude dievča smutne :(

Prosim pomôžte mi :( mam 14 rokov som 8-mačka a važim iba 38,4 kg a meriam 165-167 cm prosim pomožte mi :( .....chcela by som pribť 10 až viac ki za všetky rady vopred Ďakujem :(❤

monica gazpio

Hm, a čo by si chcela nabrať ? Svalovú hmotu, vodu, alebo tuky ? Podľa toho, čo chceš nabrať, tak sa aj zariaď a ja by som ti neodporúčala ísť do tukov. Bola by to somarina jak mraky. Podľa môjho názoru je lepšie nabrať svaly. Viem o čom hovorím.

chuducka

dakujem za vsetky rady, kludne pokracujte, vela z toho skusam postupne.... :)

simka111 - cierny zazrak mam doma, dokonca 2 druhy cerveny a zeleny (vrchnacik:)) ale napina ma neskutocne z toho... toto sa faaakt neda....
ak to chces, rada ti to predam :)

lolka mnbv

ahoj,odporucam,pravidelne jest ranajky obed vecera medzi olovrant desiata,,,ale poriadne hlavne vecer ,,,ja som pribrala vdaka pizze kazdy vecer jednu celu som zjedla ,,odporucam aj hocijake oriesky pistacie,arasidy,vlasske,burske,pit vela cistej vody aspon dva a pol litra za den,

monica gazpio

Milá chuducka, píšeš, že Ti nechutí syr, cestoviny a halušky, možno trocha tvrdá rada, skús jesť toto čo ti nechutí, lebo niekde som čítala, že toto čo človeku nechutí, ak to zje si uloží ako tuk, lebo to jeho telo nepotrebuje. Čo ja by za to dala, keby som si nemusela tú štíhlosť vydrieť. Ja keby som chcela mať 45 kg,tak iba s mentálnou anorexiou. Ak nepomôže ani toto, tak si nájdi chlapa, vydaj sa, poroď aspoň dve deti a uvidíš, ak nezaberie ani toto, tak buď rada, že netrpíš nadváhou. Veď s takými proporciami môžeš byť modelka, ak máš do 23 rokov. Pozri, ja keby som nešportovala aspoň tri hodiny denne, tak mám min. 120 kg, ak nie aj viac. :(

simka111

ja tiez chcem pribrat,skusim cierny zazrak a drozdie.....a nech mi nik nepise ze mam vela jest lebo...len tak pre vasu informaciu vcera som na veceru zjedla 5 krajce chleba s bryndzou plus rozok s cibulou a to bolo po osmej :D :D

janaxxx

Myslím si, že ak je to genetické, teda ak jeden z rodičov je rapídne chudý, tak veľa šancí na pribratie nemáš. Čítala som, že človek sa rodí s určitými tukovými bunkami pod kožou. Každý z nás má nejakú štartovaciu výbavu. Ak tých buniek máš málo, tak môžeš robiť čo chceš, nepriberieš. Druhá možnosť je hormonálna. Určite ked otehotnieš, tak priberieš. Vylúč zo života stres, hodne spi, jedz to, čo nemôžu tí, ktorí chcú schudnúť...kombinovať všetko so všetkým ak ti to trávenie dovolí. Možno energetický výdaj je vysoký, hoci zješ toho dosť, proste telo pýta stále viac.Ak nič nepomôže, tak zvoliť vhodný šatník a zakryť to, čo nechceš aby iní videli. Ale naše "celebritky" sú väčšinou vychrtlé a nemajú z toho problém, tak ak si fit a zdravá a máš plno energie, tak to nerieš...

doubledog

priberanie nie je len o mnozstve jedla ci o chuti do jedla, ale aj o tom, ze telo treba nejak prinutit, aby energiu z jedla pouzilo na vystavbu svalov ci tuku.