chcem zabiť ctitelku môjho ex

Príspevok v téme: chcem zabiť ctitelku môjho ex
martina022

je to len cca mesiac, čo sme sa rozišli po 4 a pol rokoch. V dobrom, bolo to obojstranné, ale myslím, že ani jeden z nás si tým rozchodom nebol 100% istý. Ale má jednu vrúcnu ctitelku, ktorá ho očividne žerie a zvádzala ho už vtedy, keď sme spolu chodili. A ona dobre vedela, že on má vzťah. Nevýdame sa a viem to len vďaka sociálnej sieti, kde mu bezostyšne píše veci, za ktoré by som ju najradšej zahlušila, zbila, spravila jej niečo veľmi veľmi zlé a zákerné.. a to som úplne nekonfliktná flexáčka.. Prosím pomôžte mi pochopiť myšlienkové pochody v jej dutej arogantnej gebuli a zmierniť moju žiarlivosť. Už by som nemala žiarliť, veď sme sa rozišli!

dobra vila

"Prosím pomôžte mi pochopiť myšlienkové pochody v jej dutej arogantnej gebuli a zmierniť moju žiarlivosť."

HAHAHAHAHA :D, super veta :D.
No, ziarlis, lebo to bolo iba pred mesiacom, je to velmi cerstve a zaroven aj dost neprijemne, ked sa po mesiaci na tvojho ex-priatela lepi baba takou intenzitou, ako ta nova... ale mozno tomu ani nie je tak, iba kamarati/ludia zvelicuju, co myslis?
Ja len nechapem, preco ste sa rozisli, ked pises, ze zrejme ani jeden z vas si s tym nebol na 100% isty... to je asi najhorsie, lebo to s tebou bude este matat. Ale tymto si si sama uskodila, lebo keby si to nechcela, mozno ste este stale spolu.
Ty si to musis v hlave dat prv dokopy... ak si sa teraz zobudila, ze o neho nechces prist, tak mesiac je kratky cas, zdvihni telefon a zavolaj mu!! Nemas co stratit a ak by aj on zamietol, tak aspon vies, na com si...
Ak s nim uz nic nechces, tak si zvykni na pocit, ze si nebola jeho posledna...
Aj to dievca, co ma o neho teraz zaujem, pises, ze mala uz aj predtym... tak je iste rada, ze je volny a musis zautocit, co najskor!! Kym nebude mat zas nejaku inu... tak to chodi :-/

igo19

Urob to ale sprav to tak aby na teba nepadlo žiadne podozrenie. Ešte nad tým však skutočne dobre pouvažuj pretože toto je už naozaj seriózne rozhodnutie.

martina022

a mimochodom, ja ho nešmírujem na nete, iba ho mám v priateloch a ono sa to nedá nevidieť. A vymazať si ho nechcem, dohodli sme sa že ostaneme priatelmi

martina022

trochu pochopenia do toho odsudzovania by som poprosila:( Fakt, no ide o to že je ten náš rozchod príliž čerstvý a ešte si chýbame. Vysporiadavala som sa s tým celkom ku podivu dobre, ale vždy, keď vidím jej debilné odkazy, tak ma ide šlak trafiť. Nemôžem za to, nechcem niekoho nenávidieť, ale konkrétne táto ma tak štve... proste väčšia krava to už nemôže byť. Asi preto, že mu písala ešte keď sme boli spolu. Proste nemá rešpekt pred takým dlhým vzťahom a vôbec jej nevadilo, že by ho mohla zničiť. Ale ja som celkom vyrovnaná, neviem, prečo ju chcem zabiť. Môže to mať súvis s tým, že môj otec opustil moju mamu (a nás) kvôli inej, keď som mala 7 rokov?

yasminn

no to je uzasna rada 16.04.....myslim ze si jej dokonale pomohol skus aj pochopit dotycnu osobu a ak ti to nejde nepis ...

rew

martina022> este k samotnej otazke.. je az take tazke sa vzit do jej koze? no tak bola cely ten cas ked bol len tvoj donho zabuchnuta.. divis sa jej? ved bol super, nie? aj ty si ho lubila/lubis... srdcu nerozkazes.. a teraz je baba happy ze je volny.. poznas sa s nou dobre? mozno nevie preco ste sa rozisli.. mozno nevie ze ziarlis... a aj keby vedela.. nechcem byt na teba hnusna, ale co je ju do toho... doteraz mozno ziarlila ona.. a uz spolu predsa nechodite...

sway.

Baby,ktore sa obsmietaju okolo nasich priatelov (asi je to cerstvejsi rozchod) su vzdy kravy:-)Nato sa neda nestranne pozerat...Skus si niekoho rychlo najst a dufaj,ze ju netretnes na ulici:-)

katussska24

jaj, jaj, to chvíľu potrvá, kým pochopíš, že ťa už do toho nič nieje, a že on má svoj vlastný život...hlavne si ho odstráň z priateľov, aby si nesledovala, čo robí a nesnaž sa s ním vídať...vraj to pomáha, vravia...
nevravím, že nieje ťažké zabudnúť..(ale inak, pravda je, že niektoré baby sa strašne rady j-bu do cudzich vztahov..)

rew

martina022> chvilku mi nebolo jasne v tej poslednej casti, ked si pisala o tych myslienkovych pochodoch, o kom hovoris ;) ved ste sa rozisli.. pises ze to bolo obojstranne.. koniec.. zmier sa s tym ze ho budu obletovat ine baby... ste obaja volni... a ak mas pocit ze to nie je uplny koniec a z tvojej strany su stale nejake city, to ze sa budes zozierat jeho sledovanim ti nepomoze... nechaj ho trosku dychat... ak ho chces naspat, povedz mu to.. ak mu to nechces povedat, nechaj veciam volny priebeh... mozno sa daju dokopy .. mozno je to krava a on v tom kratkom vztahu pochopi co stratil ked ste sa rozisli... a mozno je to fajn baba, aj ked ti teraz tak nepripada, a on s nou bude stastnejsi ako by bol s tebou a ty budes stastnejsia s niekym inym, nez by si bola s nim.. bud rada ze ste sa rozisli v dobrom a nepokaz to...