Ako sa mam oholit ?

Príspevok v téme: Ako sa mam oholit ?
miruska11111

Ahojte, mám 16 rokov... S chalanom sme spolu 2 roky... No ale k mojmu problému. Svojho chalana milujem a chceme už spolu sexovať. Ešte nikdz som sa tam dole ak mám povedať mám strach že sa porežem alebo niečo také. Proste som až taka vzstrašena že ani neviem ako mám začať. Myslím že každý jeden mi porozumiete. Tak prosím nerobte si srandy a poradte mi ..

kaciatko_7

to je podla mna obdivuhodne, chodit s chalanom 2 roky bez sexu... a rady k holeniu, to uz ti poradili ini :) rada najprv ostrihat, potom oholit je dobra, kedze by sa ziletka asi velmi otupila... ja viem poradit dobru ziletku - gillette venus vibrance, drahsia ale vydrzi fakt dlho

mimkaa3

ahoj- macka ti to výborne vysvetlila. aj ja by som to tiež tak napísala...nie je na tom nič je to len prvý krát a preto je tam ten strach, ale inak to bude neskor už v pohode a zvykneš si... krásny zážitok s priateľom

macka26

ahoj. najlepsie je trochu si polezat vo vani, nech chlpky zmaknu. kup si dobru ziletku, nanes penu a tak ako si holis podpazusie, tak isto si oholis miesta tam dole. skus najprv menej zatlacit a sama uvidis ze ti to pojde. mozes si pomoct rukou aby si si pridrazala vzdy to miesto , ktore ides holit. ja sa holim vzdy na vecer aby sa mi to cez noc ukludnilo a nedrazdilo mi oholene miesto oblecenie, tak predidem zacervenaniu a zapalenym miestam..

vela stastia. nezabudnite pri sexe na ochranu. ta je dolezitejsia ako byt spravne oholena