Dekorativna kozmetika bez parabenov

romana0210

Čo sa týka parabénov mám vyskúšanú pleťovú kozmetiku od naturals. Nájdete na nete. Majú tam rôzne výrobky, aj hypoalergénne.používam od nich pleťovú kozmetiku z ruží. Výborná kvalita aj cena. Je na trhu nová ,ale odporúčam. Je bez parabénov, majú aj bio. Nemajú síce dekoratívnu, ale základom pre dekoratívnu kozm. je kvalitná pleť..:-))

Jarka11

Tak nie je pravda ze Mary Kay, Avon,Oriflame a este niektore dole spomenute su bez parabenov. To ste neviem odkial zobrali. Co ja viem tak Avon a Oriflame obsahuju pekne mnozstvo parabenov, silikonov a konzervacnych latok. Co sa tyka Mary Kay, tak je to prilis predrazena znacka ktora nezodpoveda ucinku ani zlepseniu, skor naopak. Mala som od nich puder a make up ale urcite si to opat nekupim. Ku ostatnym sa nejdem vyjadrovat, pretoze nemam odskusane. Vyskusala som Logonu ocne tiene, z Lavery som mala spiralu a z annemarie borlind mam momentalne Make up a puder a kremik na mastnu plet. Tieto posledne tri by som povedala ze je to naj co som vyskusala.

adulka11

určite si pozri niečo certifikované (nielen označené za prírodné) 100% bez parabénov, silikónov je Annemarie Borlind. Vyhľadaj si ich cez web. Dá sa kúpiť na viacerých online shopoch. Z Dermakozmetiky najdes aj produkty na pleť na periorálnu dermatitídu. Veľa šťastia

gergel

Kozmetika ktora nema parabeny je urcite cosmetici magistrali-skinmedikal. Mam ju aje perfektna hlavne pre alergikou.

livuška

určite odporúčam neparfumovanú kozmetiku bez parabenov a farbív - rozdelenie podľa veku -odkaz odstránený-

nikto owen

uz som vzdala navstevy kozneho, zbytocne som tymi navstevami stratila cas, odporucanie bolo, ze treba skusat a predpisoval mi kortikoidy. trosku sa bojim prirodnej kozmetiky pretoze som nejaky cas davala na tvar olivovy alebo kokosovy olej, bambucke maslo dokonca i vitamin E som si davala na tvar ;)a vobec nepomohlo, niekedy az zhorsilo plet.

sway.

Ten co ja chcem vyskusat neobsahuje parabeny:
www.yinyang.cz
A nemas nejake odporucania od dermatologicky? Ja nemam problematicku plet,len sa bojim do buducna,tak uz nechcem kupovat ziaden make up plny chemie.

nikto owen

no zatial si na tvar nemozem dat nic, lebo etse mam vyrazky, ale potom by som chcela aspon make up zohnat...lenze mam suchu a svetlu plet a nemozem parabeny, takze mi to pride az nemozne :(

sway.

Ja planujem vyskusat Dr.Hauschka,ale este mam plny obycajny make up.Mozno by si mohla ty otestovat:-) Ked tak o mesiac,dva napisem moju skusenost.