Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Štipanec od osy

Príspevok v téme: Štipanec od osy
Marek8

Vo štvrtok ma poštípala osa do ruky. trocha ma znepokojuje, že ruku mám ešte stále opuchnutú a tiež aj bolí. Už pred pár rokmi sa mi stalo, že ma poštípala včela a štipanec sa mi poriadne zapálil, mal som opuchnuté celé chodidlo. Je možné, že mám nejakú alergiu, alebo sú to len nejaké neprimerané reakcie?

lDenzl

Marek- je to mozne,ze si alergicky.Ak by ta postipalo viac vciel asi by to nedopadlo dobre.Radsej zajdi na vysetrenie a nech ti spravia test na vceli jed.

jajka001_

dal si si niečo na to? keby si bol dal fenistil alebo hoci cibulu ci ocot tusim zvyknu davat tak by si to uz nemusel mat. ale pamatam ze ked som bola decko tiez ma postipala osa a mala som to veru opuchnute zopar dni a aj to bolelo. len ja som na to nic nedavala.
pokial si nemal extra silnu reakciu hned po postipani tak teraz je to už pasé, ale mal by si nosit radsej so sebou lieky takto v lete. maleho ked postipala osa, do piatich minut som mu to natrela fenistilom a nic tam nemal potom, zmizlo to do hodiny

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Štipanec od osy - Fórum - ZDRAVIE.sk