nevyliecitelna zahada

Príspevok v téme: nevyliecitelna zahada
janakubanova

ahojte!
moje zufalstvo ma priviedlo az na tuto stranku a verim, ze niekto mi poradi.

moj problem zacal v maji roku 2005 kedy ma z prievanu pobolievalo ucho. samozrejme som to vyliecila kvapkami a islo to dalej . no o tyzden nato sa mi neskutocnym sposobom zapalilo prave oko a to som uz vyhladala pomoc ociara. kvapky ani masticky nepomahali , skor naopak, oko bolo zo dna na den horsi, tak som v BB vyhladala na pohotovosi lekara, keoty v oku nic nenasiel a poslal ma domov.
po mesiaci , co moje oko bolo zapalee, zmensene a bolela ma tvar v oblasti od nosa k uchu som to uz nevydrzala a navstivila dalsieho ociar, tretieho a chcela vediet co je. ten ma odorucil na vsetky mozne aj nemozne vysetrenia, lebo on chyb v oku nevidel. presla som nurologickym vysetrenim, bolo vsetko ok, nasledovalo ct, aby vylucili nador v mozgy, potom plucne, lebo vraj aj pri tuberkuloze je podobny pokles viecka, no ani tam nic nenasli. infekcne bolo tak isto v poriadku. krciar vzal 6 rontgnovych snimok a tvrdil mi ze som uplne ok.po mesiaci trapenia po lekaroch som sa zmierila s myslienkov ze to teda asi bude vnutorny zapal oka z alergii a vyzbrojena pol kufrom kvapiek a masti som odcestovala do usa na studijno pracovny pobyt. je januar 2007, moje oko nidky od maja 2005 uz nebolo v normalnom stave. stale je mensie , casto cele cervene a ja som z toho frustrovana. nik mi nepovedal diagnozu, nik mi nevedel pomoct a to ma ubija. dnes rano som vsatala a pohlad do zrkadla ma desil, zase sa to zhorsilo. mam pocit, ze vzd ked sa ochladi moje oko sa brani, ocervenie este viac sa zmensi. nakolko osm rano mala absolutne upchatu pravu nosnu dierku prelachla som si nos slanou vodou, nstriekala spej do nosa protizapalovy, oko som posinila kortikoidnou mastou a do ucha kvapla kvapku....viem ze moje problem nie je oko...podla mojho laickeho nazoru, ako to citim, je to bud nerv alebo dutiny ak vobec nejake pod okom su-niekde okolo licnych kosti. neviem, naparovanie nepomaha,nos je stale upchaty a j viac a viac zufala, lebo s tymto vzhladom uz nemozem ist ani do spolocnosti.
prosim, ak mal niekto niekedy podobny problem, poradte mi kde sa mam obratit, co mam urobt...vsetko je to na pravej srane tvare...ale svaly a vsetko funguje, oko krasne vidi, zuby nebolia...ja uz som zufala a neviem kde mam zase zacat...

za vsetky rady vam vopred uprimne dakujem

jana

janakubanova

fokus? no neviem zeby som z toho mla uz skoro rok a pol chore oko nic ma nezabollo. u zubara som bola ale rtg mi nerobila.....a osmicku nemam este ani vonku na pravo hore.....ale tie vyplachy skusim, dnes mi jeden leka poradil roztok peroxidu vodika...je totizto dost prolme zohnat v usa caje o ktorych pises

babenka

ja nieco,o com som pisala minule na inej teme:
doobeda sa prirodzene organizmus ocistuje,takze by sme mali iba pit cistu vodu, niekto odporuca jest surove ovocie, alebo pit meltu,lebo je zasadita a dobra na nas prekysleny organizmus? pretoze sa vsetky toxiny dostavaju z tela.
dalsi typ na precistenie,s ktorym som sa stretla, je preplachovanie dutin praslickou so zazvorom. dutiny su vraj filter,ktory mame totalne zaneseny,a preto,ked sa telo nemoze samo precistovat,uklada necistoty kde sa da,a v nich su potom zivene virusy a bakterie (a vytvaraju sa rôzne cisty,hnisy,zateka kde sa da-usi,oci,nos,dutiny...) tie v cistom prostredi nemaju podmienky na zivot,ale v nasom znecistenom nie je problem sposobovat choroby.
mozno to naozaj suvisi s dutinami. neviem,skus tuto alternativu. kamaratka to uz skusa..vraj to precistuje tak,ze vysmrkavas stare usadeniny.
lahnut,hlavu z postele zaklonit dole,striekackou pol naplne do jednej dierky,pol do druhej,drzat 3 min.potom chytit nos a vysmrkat do umyvadla. po 10 min, zopakovat,znovu 3 min.drzat,a potom zopakovat mozes este raz po 5 minutach,znovu 3 min.drzat v zaklonenej hlave. robit to kazde rano.
ja som to este neskusala,len poznam ludi,co to robia. ak niekto viete o tom,dajte vediet. vraj aj vyrastky na nohe sa stratili,a tie su tuheho charakteru. makke usadeniny sa stratia asi skor.

skus dr. izaka v bb

A ESTE TOTO: nebudes mat nahodou fokus (hnisavy vacok) na koreni ocneho zubu? Hm? Kedy si naposledy bola u zubara? Rengenovali ti korene zubov?

ethel

janakubanova- dutiny sú aj po oboch stranách nosa,pod okom,mne to skôr pripadá ako upchaté slzné kanáliky...aj ten nerv by to mohol byť-skús si dať urobiť zápalové parametre v krvi..

skus dr. izaka v bb

Janka, no vidis. A sme o cosi blizsie. Ja na Tvojom mieste sa vratim cim skor. Ziadne prachy sa nerovnaju Tvojmu zdraviu. Takze, supito na SK!!! :)))

Wanda, CHOD KADE LACHCSIE S TOU ALTERNATIVOU. ALTERNATIVA VEDECKEJ MEDICINY JE IBA MARNICA. ALTERNATIVNA JE PRE NAIVKY. HOVQH

janakubanova

jaj, no teda to ma ani nenapadlo...a vies ze herpesy su o, co ma trapi od dtstva...ale moja alergologicka tvrdi ze o je z alergii a ma pravdu ked som s avyhybala alergenom, herpes ustupil
ale ked s avratim na sk, urcite to vybham a pan Izaka....to je Pan, kapacit, iste navstivim

skus dr. izaka v bb

Ahoj Janka, som laik, ale pochadzam z lekarkej rodiny. Ja mam z toho, co pises naozaj zmiesany pocit. Ja by som este raz zopakoval to ct, resp. magneticku rezonanciu. A navstivil by som este raz neurologa. Mam taky dojem, ze ci to nemoze byt zapaleny nerv v kombinacii s - herpesom. Bezne herpes napada oblast ust, vegetuje v nervovych uzlickoch a sem tam vystupi na povrch. Ci nemas herpesom napadnuty licny nerv, resp. oko. Hm... Dobry ocny v BB je. Je to Dr. Milan Izák, prednosta ocnej kliniky.Skus.