Nejake kadernicky pls!

Príspevok v téme: Nejake kadernicky pls!
zajko_svk

Rada by som sa opytala nejakej kadernicky ak tu nejaka je, ze co je to za sampon schwarzkopf 09 1/2 1 alebo take nieco ci ste uz o tom poculi alebo hodili nejaky link aky je ten sampon lebo v drogerii sa nevyznam ze ktory to je, popripade aky je to schwarzkopf nejaky modry sampon na zosvetlenie vlasov, poculi ste uz o niecom takom? Mne to poradila moja kadernicka, ale absolutne neviem ktory z tych ich vyrobkov to je, tak by som potrebovala pomoc. Dakujem za vasu radu milekadernickz:)

macka26

existuje taky sampon na odstranenie zlteho odtiena vlasov. a robi vlasy peknymi blond. je fialovy, ta zlozka neutralizuje tu vajcovu blond

agaven ja

zosvetlovac pasik taka pekna modra palette farba mala by stacit o 2 otiene tam je o 2/4 otiene neboj až bile alebo slonova kost isto nebudes

agaven ja

tak este lepsie super tak v pohode jaj nie sampon to už nie ked tam bola aj tmavsia už len farbu zbytocne by si cvakla sampon a nic z toho pockajno nieco ako som pisala palete o 2 otiene mozes dat

zajko_svk

mimochodom tu oranzovu mam iba na koncoch vlasov a prave toho sa chcem zbavit ona mi poradila sampon na vytiahnutie tej oranzovej je take nieco? prosim poradte mi :(

zajko_svk

no ja to vysvetlim takto, moje prirodzene vlasy su taky spinavy blond a ja som kedysi si to nafarbila na hnedo ale mi chytilo na cierno.. kadernicka mi to urobila tak ze tu ciernu mi zosvetlovala az mi chytilo do rysava lebo som nechcela uz ciernu ale som cela uz blond.. ale mi to chytilo do rysava, potom ja som si to postupne farbila, uz len konce mi ostali rysave, lenze bola som u kadernicky nedavno na melir na odrastene vlasy, dala mi no na celu dlzku vlasov, mimochodom mam dlhe vlasy ale ta oranzova tam ostala aona mi nato poradila nejaku schwartkopf to co som spominala uz, vraj mi to zosvetli tu oranzovu vytiahne a budem mat blond. taze asi tolko neviem ci si pochopila ale udfam ze ano, tak vies mi poradit?

agaven ja

no ako na zovetlenie ti na hrdzavo staci paletka 2/4 odtiene No ak si gastan staci ale otazne je ako ake mas vasy ako su už farbene . Nezabudaj kazdym farbenim pevneju nie tvrdnu . AK MAS LEN DRUHU KRAT FARBENE STACI AJ TEN ALEBO KUKAJ ++++FARBU CO ZOSVETLUJE O 2 ODTIENE. alE ZASE AK MAS FARENE A OD VASOV MYSLIM OD KORIENKOV. Mas už vyrastene vlasy tak o o cm aj o cm tak moze sa stat tie vyrastene ti moze chytit nie hrdzavo ale až do zlta . Preto zese sa farba nanasa inak aby si nebola ako dole hrdzave a hore zlte až svietit zltou farbou . Nanasa sa preto inak a nie ažaž od zaciatku a od korienkov . Ako rada asi 2 odtiene. Jedine neviem zese ak este nemas farbene vlasy a si zlta a kupis samponovu farbu hrdzavu staci . Lebo samponova sa cela nezyva malo kedy . Neviem aku mas povodnu na sebe asi tak. Ale zle sa robi ked nevies ako gastan plava na hrdzavu napr hrdzava ako hrdzava alebo potom medena ako medena ???

agaven ja

ten sampon je preto lebo kedmas zlty melir a v tom mas robeny taky sivsi melir tak ten sampon ti udrzuje tu sivost vlasov tak nejak ti to napisem .Inak ako cisto by to mal na sivsie vlasy tavat . *NIe zajko ked mas zlte tak ten sampon ti isto nevytiahne tu zltu na napr. sivo až do biela. Ked davame melire dava sa take emuzia ako do vlasov co zlte alebo melir až do bile postupne sa vlas vyahuje abu bol bielsi a ked chces udrzat tu krasnu sivot vlasov tak ten sampon. Ten samppon nezosvetluje nie ze budes umyvat acakat aha som gastanova budem hrdzavejsia nie . Ja ho ponukam no podobny zenam po meliroch a udrzuju si vlasy s tymm vyrobkom . Lebo oni sa kazdy mesiac vytahuju a zosvetluju ked pol roka chce mat vlasy ciero sive asi tak ...

zajko_svk

lebo vies ja mam taky nadych po starom farbeni trosku do rysava a mne kadernicka poradila ten o ktorom som pisala ze mi vlasne vytaha tu rysavu a budem mat blond vlasy.. odporucas mi ten tvoj sampon? lebo o tom co ja pisem ho neviem nikde zohnat