Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prosím o váš názor

Príspevok v téme: Prosím o váš názor
vanmari

O rok maturujem a som rozhodnutá ísť študovať umeleckú-výtvarnú vysokú školu. Pripravujem sa na prijímačky a snažím sa vybrať tú najvhodnejšiu školu. Preto mienim ísť študovať do Českej republiky. Rada by som vedela, ktorú školu mi radíte, čo mi radíte, ktokoľvek kto má na moju situáciu názor, budem vďačná za pomoc :) .

titus

to je kazdy obor iny... ja som bol na grafickom designe tak tam to bolo hlavne o kreativnom navrhu... ty budes mat nieco ine... skor zamerane na skill tipujem :)

v akzdom priapde drzim palce a nenechaj sa odradit jednym neuspechom pripadne

titus

ja som mal ine prijimacky ako budes mat ty... ale ak je scenar rovnaky tak odovzdas svoje prace a stravis tam par hodin nad zadanim, u nas to bolo asi 4hod a podla tohoto prveho dna bud postupis do dalsieho kola v dalsi den alebo nie... to druhe kolo je uz dost uzky vyber... tak 10-12 ludi... zalezi asi na pocte prihlasenych a obore

vanmari

Pripravujem sa tak ze chodim na pripravu na talentovky, kreslim hlavne portrety kazdy den par hodin, kontaktujem sa s profesormi z VSVU ktori mi konzultuju moje prace a snazim sa chodit na vystavy a do galerii. Naozaj som pevne rozhodnuta urobit co je v mojich silach koli tej skole. VSPU je moja ,,vysnena" skola, teraz budu mat prieskum v juni, idem sa tam pozriet a pokusim sa zoznamit s nejakym profesorom, co mi bude pomahat sa zlepsovat.
ake osobne skusenosti s prahou? je to dobre?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prosím o váš názor - Fórum - ZDRAVIE.sk