tehotensky test

Príspevok v téme: tehotensky test
sicilia

ahooj ...no ja mam pod 15 a chcela by som si kupit tehotensky test ...neviem ako na to a este k tomu ..predaju mi to ? ....fakt sa bojim ze som tehotna ..no zatial sa mi nič nedeje ...ake priznaky su na tehotenstvo ..a daju sa zistit hned po 2 troch dňoch ? ....ja sa bojim ..no priatel mi len hovori ako sa nemusim bat atd ...je to hrooza

maggynka

je ina doba, ale mala by si to hovorit s placom a nie so suverennym usmevom dievca. sa pozri, kam ta ta "doba" dostala. vzdy ked vidim pripad ako ty, tak dakujem osudu, ze som vyrastla este PRED touto "dobou".

maggynka

po 3 dnoch ti test aj tak nic neukaze, niektorym zenam ani po tyzdnoch. povedz to mame a rieste to spolu, je vidiet ze na to nemas.
mala si jej to povedat do 72 hodin a mohla ti zohnat tabletku "po".
teraz uz mozes iba cakat ci si v tom. ale povedz to mame, lebo ak to zisti (a pravdepodobne si vsimne ze si v TOM skor nez to dojde tebe) tak to len bude pruser!

matamata

mala som 14 ale v 14 som nesexovala ako nejaka ...
ked si taka odvazna tak co sa bojis tehotenstva, ved je ina doba..tak aky mas problem?

sicilia

.no tak načo sem pises ked si mam poradit sama ? ..a ty si nemala nikdy ... 14rokov ?...ty si nikdy nič zleho nespravila ..sa prebud toto je ina doba ...časy sa menia -tak sa to hovori ...

matamata

chod do lekarne a uvidis..si myslis ze vsetci ludia su taki isti?
kup si test a precitaj si co je na nom napisane, vies citat, nie?

matamata

porad si sama..ked vies sexovat tak uz sa asi citis dospela..a dospeli ludia si musia vediet poradit
zacni sa tym riadit, inak sa dostanes do velkeho pruseru