Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vecerne odlicovanie

Príspevok v téme: vecerne odlicovanie
jahoda4

Chcem sa opytat ako-postup a ake pripravky pouzivate na vecerne odlicovanie od make-upu na tvari a tiez oci. Ja make-up pouzivam len prilezitoste a casto sa mi stava ze asi sa zle odlicim lebo sa mi potom urobia upchate pory a z toho pupaciky a neni to alergia ani zly make-up,to poznam z toho ze ked sa vecer poriadne neumyjem tak sa mi urobia,inak moja plet nieje nejaka narocna, staci ak ju kazdy vecer umyjem obycajnym mydlom a je v pohode,ale tak ako tomu predchadzat a spravne sa odlicit... :o)

Nephilim

na oči mám odličovač od AB, ten mliekový, nie tú vodičku, ale už sami takmer minul, za chvíľu budem musieť kúpiť nový, asi to bude ten zelený od Garnieru. Na pleť mám čistiaci gél od AB. Toto používam na odlíčenie (momentálne):-)

Danielaaa

Podla mna je uplne jedno, aku kozmetiku kto pouziva dolezite je dodrzat spravny postup t.j cistiaci gel, al. mlieko, plet. voda a krem. Ja to pouzivam vsetko v jednej znacke, pretoze si myslim, ze sa to vzajomne doplna. Sem tam pouzijem aj nejaku masku alebo piling.

lioness_01

ja používam na oči odličovač Balea - spokojnosť nadovšetko.
Pleť najskôr umyjem detským mydlom a potom použijem buď Garnier odličovacie mlieko (zelené) alebo teraz aktuálne mám Garnier Pure gél (vysadila som antikoncepciu, tak sa mi trocha zhoršila pleť). Potom pleťová voda od AB (s fialovým vrchnáčikom - bez alkoholu v chladných mesiacoch) alebo pleťová voda Fyto s čajovníkom (alkoholová - v teplých mesiacoch) a krém už dlho dlho používam Garnier Esentials hydratačný s výťažkom z lopúchu (má zmatňujúci účinok) - úžasný krém , nemenila by som... používam aj na deň aj na noc a je fakt super pre mňa...

usiko

nooo,

tak ja som horsia...ja pouzivam na odlicenie maskary olej, aky mam doma, olivovy alebo obycajny slnecnicovy, lebo maskara je vodeodolna, takze len niecim olejovym...a na makeup a ine veci nic...len to umyjem dvakrat mydlom protex.....teda celu tvar, natriem Rsb, alebo nicim a dam na to plet. krem od balei....alebo nocny gel od AB

kukinka

ja pouzivam jedine garnier. ci uz 3v1 alebo ked mam vyrazky (spravidla pred svojimi dnami garnier pure active). na oci pouzivam to zelene kompletne mlieko. potom pletovu vodu tu zelenu s hroznom a garnier krem (bud ruzovy alebo cerveny). tot vsjo :)

mary-anne

ja používam na odlíčenie mlieko Balea (oči+tvár), potom umyjem (momentálne používam Effaclar penu) a sem-tam prejdem tvár čistiacou vodou a nakoniec natriem krémom. :) úplne jednoduché :)

kaciatko_7

ja pouzivam na odlicovanie pleti kozmetiku nivea... na odlicovanie oci jemny odlicovac, na tvar cistiacu vodu... potom si tvar oplachnem, umyjem cisiacim gelom, podla typu a potrieb pleti... ja mam typ pleti zmiesany, pouzivam gel od biodermy... po vycisteni pleti si nanesiem krem na tvar znova od biodermy... najdolezitejsie je dobre odlicit oci a to pripravkom na to urcenym aby si predisla vysuseniu ocneho okolia... na zvysok tvare si tolko toho patlat nemusis... ja mam miestami dost problematicku plet, preto pouzivam vodu a nasledne este umyjem gelom... aby mal ten gel lepsie ucinky a lepsie plet vycistil... ked mas v podstate plet bezproblemovu, stacia ti len kvalitne odlicovacie pripravky, ja som spokojna prave s touto niveou na normalnu a zmiesanu plet... a na dokladne vycistenu plet by mal ist samozrejme krem

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

vecerne odlicovanie - Fórum - ZDRAVIE.sk