Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vytrhnutie zubu mudrosti - Ruzinov

Príspevok v téme: Vytrhnutie zubu mudrosti - Ruzinov
belzebubko

Ahojte. Je tu niekto komu trhali zub mudrosti v Ruzinove? :) Zubarka ma poslala na celustnu chirurgiu do Ruzinova na vytrhnutie dolnej osmicky. Meno konkretneho zubara mi nepovedala. Vraj ich je tam viacero a mam sa ist opytat ktory ma zoberie. Mohli by ste mi prosiiim poradit niektoreho zubara/zubarku a tiez napisat, ze kde to tam konkretne je?
Na Internete som nasiel nejaku "Ambulanciu ustnej, celustnej a tvarovej chirurgie" ktora sa nachadza v suterene poliklinickej casti. Je to ono?
Dakujem.

Sarinkaaa

ahoj, mne trhali 2 zuby mudrosti prave v ruzinove ale bolo to tak 2 roky dozadu a uz si nepamatam mena doktorov. Ano je tu dolu v suterene a myslim ze na recepcii ti da aj cislo podla poradia teda aspon mne dali. 1 zub mi trhala celkom mila doktorka a 2 zub som musela ist do zakrokovne ale tam je to strasne aspon pre mna bolo, vtedy som bola rada ze po 2 injekciach proti bolesti som vysla von.
Drzim palce

evellina

ahooj....aj ja idem trhat zuby mudrosti (2) a strasne sa bojim..uz mam aj termin 8.7.2010....ja som v zahranici,tak mi to budu robit tu ...tak ti drzim prsty....

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vytrhnutie zubu mudrosti - Ruzinov - Fórum - ZDRAVIE.sk