Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

tuhy make up

Príspevok v téme: tuhy make up
sisi123

zdravim vas...chcela by som sa spytat, ci poznate nejaky dobry tuhy make up, doteraz som pouzivala dermacol ale co som si kupila novy tak ako by bol taky tekutejsi, nechapem tomu...alebo ci nejak nemozem z takeho tekutejsieho spravit nejaky tuhsi...keby mi niekto poradil, by som bola fakt vdacna :) dakujem :)

sisi123

no ja som myslela dermacol kryci krem v takej tube to je zlatej farby....a max factor myslis ten panstik? ma s nim niekto skusenosti? ci sa mi oplati ho kupit, lebo som ho videla v drogerii...a ten dermacol co som mala predtym bol taky tuhej konzistencie co mne vyhovovalo, lebo niektoru cast potrebujem trocha zakryt a s korektorom to nevyzeralo dobre a teraz ten novy dermacol je akoby roztopeny by som povedala :/

kaciatko_7

ja som sa este s tuhym make-upom ani nestretla... nevies presne ktore su tuhe? myslim znacky, aby som sa dostala do obrazu... som si doteraz myslela ze len korektory mozu byt tuhe

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

tuhy make up - Fórum - ZDRAVIE.sk