prospieje mi jednodnova očista?

dswaefsw

o 14:30 som si dal prve jablko. mam vlčí hlad. kupil som si dve avokada . skusim vydržať aspon do 6tej a potom si ich dam. možno ovsene vločky večer . pijem vela vody

slobodnaa

Dobré je urobiť si takýto očistný deň raz za týždeň, resp. aspoň raz za mesiac v čase keď je spln alebo nov. Aj keď to psylium by som do neho nezaradila, buď si sprav očistný deň čisto iba na vode, nesladených bylinkových čajoch- ideálny je žihľavový, alebo ovocný či zeleninový. Ja to robím tak, že doobeda pijem iba vodu, a poobede si dám zeleninku. Počas tohto dňa sa snaž vypiť veľa vody, viac ako si zvyknutá, pretože očistným dňom očisťuješ telo od škodlivín, tu ani moc nejde o to, aby si schudla :-) ak to mieniš robiť za týmto účelom. Pokiaľ nebudeš piť vodu, toxíny sa ti z tela nebudú vyplavovať, dobrým znamením, že jej piješ málo, bude bolesť hlavy. Telo sa hladovkou očisťuje od škodlivín a voda ti ich z tela následne vyplaví- laicky povedané.

dsafewwe

no myslim že to nebude lahke.... už je 10:30 a citim hlad. zatial som nejedol nič .. len bylinkove čaje zeleny 7,5 dc , repík 2,5 dc, rooibos 2,5 dc.. možno pridam tie jablka .... neskôr psyllium..len vydržať .. už nech sa skonči tento den

Marhula.

Spln je vtedy ked zavijaju psi, a potom ubuda mesiac 14 dni. Jablka su dobra ocista creva, lebo clovek dostane sra... hnacku.