vyrazky tam dolu

evilbunny

skus pudercek pre deti v kremovej forme!mne to pomaha! staci ked si to cez noc natres na tie pupaciky a uz by to malo byt v pohode. maju ho v DM-ku a stoji asi 30 SK

ema

mhm...a ked ides na ten laser, tak to ta tam uplne odchlpkuju? myslim tam dole....hm....a neje to kus blbe? a este..ako casto sa tam ma xodit?

pite

no ja tiez tym trpim ale pomaha mi ked si predtym urobim peeling poradila mi to kamoska a cudovala som sa ze to naozaj nieje potom take strasne...

velika1

Ja som momentalne v zahranici,tak chodim tu,neviem kolko to stoji na Slovensku a chodim tam raz za 3-4mesiace,zalezi od typu chlpkov,nie kazdy ma rovnako pevne....Ale uz na prvy krat je rozoznat rozdiel dost velky.

Hanka

Ja si to vzdy po oholeni natriem takym kremom z Avonu SSS proti rastu chlpkov. Ked sa odvazis a prenesies cez stipanie, tak si to vydezinfikuj vodou po holeni (pozor, aby sa ti nedostala tam, kam nema, to je des) a az po chvilke si to natri. bud tym kremom z Avonu, ale vraj aj v Oriflame maju nejaky zeleny caj ci co, vraj aj to je dobre, ale ja s tym nemam skusenosti.