Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vibrátor pre moju drahú

AdamKrt

Hmm, uz nemozno linkovat ani odkaz na liek v lekarni... Nevadi, staci zaguglit a uvidis.

Pripadne link na lekaren v inom state... Reklamu im nerobim... :)
www.levnalekarna.cz

AdamKrt

Ontário:

poviem to takto. Jedna vec je dostat tam naslineny tenky prst, alebo penis obleceny do naolejovaneho kondomu a druha dat tam suchy vibrator.

Druha vec je, ze aj ked tam mas iba tie sliny, tak analny otvor ma velmi jemnu sliznicu. Neni o tom to tam vopchat, ale aby si jej nesposoboval ani mikrotrhlinky. Nechces ju hadam zbytocne ohrozovat...

Vacsina gelov je na baze vody, glycerol. Tie sa mozu pouzivat vaginalne i analne. Rychlejsie vsak vysychaju. Silikonovy je na anal vhodny, pretoze nenici kondomy a maze dlho a poriadne...

Alebo chod normalne do lekarne a kup si balenie lekarskej vazeliny. Napr.
-odkaz odstránený-

Je to priesvitne, mastne jak slak a klze to jedna basen. Tiez som si ju zohnal :) Naviac to mozes vyuzit na roznu popraskanu pokozku na nohach a podobne :) Predavaju to v tubach, ci teglikoch.

Niekde som vsak cital, ze to moze narusat strukturu kondomu, ale zatial som sa stazovat nemohol :)

dobra vila

Iiiha, to si chcela na analny? :D Ohm :D. Ale tak kazdy rad nieco ine...
Gratulujem k vyberu a vela zabavy :P :)

Ontário

Adam,aj keď sme mali párkrát análny sex,tak bohato postačili sliny. Nebol problém. Ale aj tak asi zájdem do drogérie a kúpim nejaký gel. Skúsim.

AdamKrt

Pisal si, ze to chces pouzivat priatelke do zadocku. Tam je to priam nutnost. Zadok sa prirodzene nelubrikuje ako vagina. Hadam jej nechces ublizit, ci aby jej to bolo neprijemne, alebo ju to bolelo ?

Ontário

Matamata: Tvoj príspevok by som ani nekomentoval,ale nedalo mi to. Od kial ty vieš,že ho bude uprednostňovať pred mnou?Kto vlastne povedal,že ho bude ona vlastniť?Šiel som ho kupovať ako pomocníka pri klasickom sexe-do zadočku.Nie ako môjho náhradníka.Ja sa budem s ním a s ňou hrať,nie ona. A keďže je to análny vibrátor, má rozmery cca 12 cm a šírku 2,5cm. Čiže milá matamata,väčší ani širší ako ja nebude. A s tou mamou si riadne zadrela,jej mama aj otec už dávno vedia,že spolu spávame :D Takže sa ani nesnažíme byť veľkí a dospeli,už sme. ADAMKRT:Nakoniec som nabral odvahu a šiel do toho sex shopu. Slečna nemala žiadne divne pohľady,bola normálna. Kúpil som čo som chcel,môžem partnerku dráždiť klasický a jej zadoček vibrátorom. Už sa teším na premiéru.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vibrátor pre moju drahú - Fórum - ZDRAVIE.sk