Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Uberanie energie..

babenka1

My sme mali takého skúšajúceho na jednom predmete na vysokej, volali sme ho Vampír, veľa študentov sa sťažovalo, že po jeho skúške sa cítili veľmi vyčerpaní (aj ja). Pritom vôbec nebol nepríjemný, alebo prísny, naopak, bol úplne normálny, tie ústne skúšky boli v pohode, ešte nám aj pomáhal, keď sme nevedeli, skoro každý urobil skúšku na prvý raz, ale keď som vyšla von, mala som pocit, že zo mňa vysal všetku energiu. Sú naozaj takí ľudia, čo berú druhým energiu a pritom to možno nerobia naschvál alebo vedome.

Barcajova

Mila feministka rada by som ti v tvojom prípade dala do pozornosti p.Sevalinku stačí ak si zadaš do google sevalinka tam najdeš odpovede na niektoré otazky mala som v minulosti rovnaky problem so svojou svokroou a bolo to zničujuce ale ako som využila jej schopnosti mam vďaka Bohu pokoj.Pre ostatnych by to bolo tiež poučne nakoľko zla je na svete viac než dobra a mi ľudia si dokážeme veľmi škodiť to mi verte nech su dvovody akekoľvek.

xxxx

Niektory maju taku energiu , ze to ani nepotrebuju robit . Nik nemoze na nich a maju silne pole aj bez topho aby si robilu ochranu co obal alebo vajicko.To je moj nazor.

xxxx

Dobre ale kazdy nevie ochranu si robit a potom nastane ten problen a je zraniteny a nedari sa mu alebo dokonca nedokaze udrzat si stale ochranu nakoko mozog je stale zaneprazdeny a stale mysliek akoby v sne a denne nad tym myslei ked vykrocime von nak neveim ci to ludia zvladaju asi nie ked je vela takych ludi co neustale maju problem. Inak by sme vsetci boli spokojny a stastny .

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Uberanie energie.. - Fórum - ZDRAVIE.sk