Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

závislá od žuvačiek?

Príspevok v téme: závislá od žuvačiek?
elvírkaj

ahojte, existuje závislosť od žuvačiek ?ja ich vyžujem denne asi 6 balíčkov. od rána do večera žujem ak nemám pri sebe aspoň jeden balíček som nervôzna. a chýba mi to . bola som fajčiarka a odkedy nefačím žujem ako blazon, môže byť že stým si nahradzujem cigaretku? neni nebezpečné žuť tolko žuvačiek veď tolko sacharínu vyžuvať. asi sa ztoho aj priberá že ? niekde som čítala že aj keď sú bez cukru baliček žuvačiek je ako keby zjem dve kocky cukru je to tak ?alebo to bola len blbosť. musím si davať pozor pretože sa sanžím zdravo stravovať aby som znižila svoju hmotnosť tak som zvedavá či mi to nezhorší moj zdravý životný štýl, a budem skôr priberať. možno vám toto pripadá smiešne ale dlho sa o to zaujímam a hladám niekoho kto sa vtom vyzná díky dopredu

elvírkaj

Ďakujem pokúsim sa ):-) ale asi je stále lepšie žuvať ako fajčiť cigarety :-( ale ďakujem snaď ma to pjotom prejde niekedy. budem sa snažiť to obmedzit najprv na dve baličky denne a pjotom uz max jeden . :-)

twiggy1002

no tak toto nie je vobec správne stravovanie...žuvačky sú plné umelých sladidiel, ktoré v takomto obrovskom množstve skôr či neskôr sa prejavia dosť negatívne na zdraví...najmä aspartám, ktorý sposobuje v veľkom množstve depresie úzkosti nespavosť priberanie, bolesti hlavy poruchy trávenia atď ,...takže pozor

slobodnaa

Nahradila si jednu závislosť inou, čo nie je skoncovanie so závislosťou. Skús liečiť svoj sklon k závislosťiam nejakou alternatívnou metódou, napr. hypnózou atď.

t333

6 balikov? si robis srandu, nie? ved to je 60 zuvaciek.
na zuvackach mas napisane, ze obsahuje fenylalanin a pri nadmernej konzumacii(niekde som cital 1 balicek denne) moze mat laxativne ucinky.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

závislá od žuvačiek? - Fórum - ZDRAVIE.sk