CHALANI KOLKO MINUT VYDRZITE PRI SEXE?????

japi

no hej ked je to s clovkeom ktoreho milujes, je to urcite o to krajsie. ja ju sice nemilujem, kedze spolu nechodime. ale pozname myslim ze dost dobre peknych par rokov ale len prednedavnom sme to spolu skusili. totiz ja som jej daval pekne okate naznaky ze ju chcem. a kedze chcela aj ona, tak preco nie?:) super je na tom to, ze pred sebou nemame zabrany. nehanbime sa rozpravat o vsetkom, o tom ako to mame radi, kto co ako nech skusi a tak dalej. proste komunikujeme, co si myslim ze je obrovske PLUS. pretoze mnoho ludi sa pri sexe (hlavne prvom) akoby balo otvorit usta a nieco povedat. ona je prvou v mojom zivote s ktorou som mal sex, ja mam skoro 22, ona je o nieco starsia. ale vladne medzi nami porozumenie, harmonia a neha, v posteli je to proste krasa. skoda toho citu :)
ale to je nerealne aby sme spolu mali nieco viac nez len sex a velmi dobre kamaratstvo :)

sexu zdar! :)

olog

mne ide tiez len o to aby bolo jej co naj... nied nad ten pocit, ktory opisal japi, a hlavne vtedy ked mas sex s dievcatom ktore milujes a je pre teba vyzvou... ktora potrebuje minimalne pol hodiny kvalitneho a intenzivneho sexu aby vyvrcholila... o to je jej orgazmus silnejsi... a prezivam to viac ako svoj vlastny orgac

japi

no ja som sa cudoval ... ale pri mojom prvom sexe v zivote som si myslel ze vojdem dnu a uz idem von. no opak bol pravdou, ani som sa nevedel urobit zatial co ona ich prezivala jeden za druhym :D:D
stal mi ako svieca, ziadna makka ruzicka. mozno to bolo tym ze som mal vela vypite. tak sme to potom o par tyzdnov neskor robili znova ale uz som bol uplne triezvy a vysledok ten isty. minimalne hodinku a pol kym som sa urobil ja. ona ich mala ako na beziacom pase, ja nic. ale mne nevadi ked sa urobim len raz resp mi nevadi ked sa nevjem urobit inak nez rukou, mne ide hlavne o to aby sa to pacilo jej. druhe kolo sme sa ale uz urobili spolocne a to bol brutal pocit, ked ma objala nohami rukami ... mal som pocit ze ma zaskrti :-D

ale ten pocit ze sa jej to tak paci je na nezaplatenie :)

ivko42

Mam 42, niekedy som mal problemy s rychlou ejakulaciou, casom som sa naucil priebeh ovladat do takej miery, ze dokazem oddalovat orgazmus, kym nepadnem od vycerpania /radovo hodiny s prestavkami na poharik, ci ine/. Niekomu to vyhovuje, inej nie...