Zbohom, Evik.

Príspevok v téme: Zbohom, Evik.
pišta

Evik, aj keď už spíš svoj večný sen, posielam Ti týchto niekoľko slov.
.
Stretli sme sa len niekoľkrát, aj to na tomto webe.
Napriek ktomu si vo mne zanechala hlbokú stopu, plnú slniečkavej farby, dobra a pozitívnej energie.
Pomáhala si nám do poslednej chvíle.
To všetko… sa nikdy nestratí…
.
Nikdy na Teba nezabudnem…
.
Alfa, úprimnú a hlbokú sústrasť.

ajja

Alfa, je mi velmi, velmi luto...bolest najblizsich sa neda vyjadrit slovami. V tomto fore sme aj my si navzajom blizki, hoci sa nepozname. Netusila som, ze Evik bojuje /vlastne bojovala -ake smutne/ o to najcennejsie. Nechala nam radu, ktoru nam skryte hovorila, ale hlavne podla nej sama zila. Radu, ktora patri do vsetkych kategorii tohto fora : MILUJTE ZIVOT, AJ S PROBLEMAMI. Dakujem Ti, Evik, so slzami v ociach, za tento odkaz.

lienka7

Mám slzy na krajíčku a neuveriteľné množstvo otázok, ktoré sa mi tlačia z úst...ale jedna je asi najbolestnejšia a najúpenlivejšia: PREČO???? Nechce sa mi tomu uveriť a hľadám v sebe množstvo síl, aby som sa znova dokázala pokojne nadýchnuť. Aj keď som drahú Evik poznala asi len mesiac z tohto fóra, a ani netuším, čo bolo príčinou tejto smutnej udalosti, aj tak jej chcem sa všetko poďakovať, za jej vzácnu pomoc, rady a neuveriteľný optimizmus, ktorý do nás vlievala.
Navždy ostaneš v našich srdciach a v kútiku duše dúfam, že je toto iba hlúpy omyl....
Alfa, úprimnú sústrasť ...

alternativa

Niet v svete nezaujímavých ľudí.
Jak planéta, čo vo vesmíre blúdi,
Je jediná a inej takej niet,
Tak každý človek je sám v sebe svet.

Každý má v sebe svet svoj osobitý,
Najkrajší okamih má v onom svete skrytý,
i najstrašnejšiu hodinu tam má,
no pre nás je to veľká neznáma.

A keď raz umrie človek – vtedy vlastne
i jeho prvý sneh s ním navždy zhasne,
i prvý bozk i jeho zápasy
pre seba mŕtvy navždy nechá si.

S tým zákonom sme neľútostne spätí,
nie ľudia zomierajú, ale svety.
Odchádza človek. Nik ho nenavráti.
A jeho skrytý svet sa navždy stratí.