Bolestiva navreta akoby zila nad konecnikom

Príspevok v téme: Bolestiva navreta akoby zila nad konecnikom
slavena

Ahojte vsetci. Potrebujem surne poradit. Mam uz 2 roky problemy s pravym bokom. Velmi ma pali uz 4 mesiace v kuse a absolvovala som kolonoskopicke vysetrenie. Cakam na vysledok. Vzdy ked nieco zjem strasne to pali. Mam podozrenie na celiakiu. Mala som velmi komlikovane vysetrenie koli vynutosti criev, Vraj ich mam pokrutene a bola som statocna ze som to vydrzala. Trvalo to 1 hodinu. Zobrali mi vzorky a cakam na 24.05.2010 mam vysledok. Strasne sa bojim lebo mam uz dlho problem normalne sediet. Vyrutilo sa mi nad konecnik asi 3 cm taka akoby zila navreta a cele to mam zapalene a velmi to pali. Pri jedeni ma strasne nafukuje aj ked sa snazim jest fakt zdravo. Tak neviem ci to je nejaka horucka po kolonoskopii. Na kolonoskopiu som bola pred mesiacom. Strasne som schudla 18 kilo. Ale drzala som 6 tyzdnov prisnu dietu. Aj sa mi polepsilo, ale ako som zacala jest znova tie bolesti a do toho este aj toto. Poradte mi prosim Vas, uz som zufala. Este ma caka vysetrenie podobne CT. Mozem mat aj zrasty po apendixe a po porode.