Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Koho deti ma babka radsej?

ele

alebo je to take podvedome, ze babka porodila dceru z vlastneho tela a vnuca je tiez priamo z tela jej dcery a nie z nejakej cudzej zeny-nepokrvnej, neviem ci chapete :D

sasskia

dcerine ma radsej, nakolko jej je dcera blizsia ako nevesta . kazdy pouziva vacsinou pri vychove praktiky, ktore ma naucene z domu a nevesta je predsa len viac cudzia a casto ma iny pohlad na vychovu a tak. babka , teda matka tiez dcere povie co si mysli skor, ako neveste. dcera je jej blizsie.

usiko

Moja babka mne zavidi, a bavi sa len s detmi setry mojej mamy...ja sa s nou tiez nebavim ....a druha babka je tiez fasa-od zaciatku som bola nikto, a deti a jej druhy syn boli prvorade /moj otec bol pre nu nikto/ takze mam dve fasa babky a vobec, celu rodinu mam taku skvelu....ze ak budem mat raz svadbu, tak pridu len moji rodicia..

usiko

Moja babka mne zavidi, a bavi sa len s detmi setry mojej mamy...ja sa s nou tiez nebavim ....a druha babka je tiez fasa-od zaciatku som bola nikto, a deti a jej druhy syn boli prvorade /moj otec bol pre nu nikto/ takze mam dve fasa babky a vobec, celu rodinu mam taku skvelu....ze ak budem mat raz svadbu, tak pridu len moji rodicia....

matamata

moja babka nerobi ziadne rozdiely...a to my od nej byvame 300km a moja teta/jej dcera v tom istom meste
zalezi od povahy
a uz vobec nezalezi na pohlavi

esty

silanka to vystihla, rovnaký zdieľam názor. Taktiež to môže suvisieť aj čisto od pováh detí.alebo aj koľko času trávy s ktorou rodinou.Napr. ak dcéra chodí často a syn len občas, tak potom aj ten rozdiel pociťovať

silanka

nemala by robit rozdiel. ale velmi vela babiek ma radsej dcerine a preco? no lebo ak su synove, stara sa o ne nevesta a nemoze jej hovorit do vychovy, ked pokrici, dieta hned zaluje mame ... a tak vznikaju svary. a ak pokrici na dcerinu tak este jej da aj zapravdu..tak to chodi. ale ja si myslim, ze mna a sesterku ma nasa babicka rada rovnako:)

levicaaaaaa

normálna babka by toto nemala riešiť a mala by mať rada rovnako všetky svoje vnúčence...

moja stará mama nás mala rovnako všetkých rada... a ja som dieťa jej syna a tiež mala ešte vnúčence aj od dcéry...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.