verite....???

Príspevok v téme: verite....???
baaboo

nevedela som kam tuto temu zaradit,ale velmi ma to zaujima, tak by som bola rada keby ste sa vyjadrili...verite v to, ze ak si nieco velmi prajete, velmi po tom tuzite a verite, ze sa to stane, tak sa vam to aj splni? ja mam totizto v hlave niake predstavy o svojej buducnosti a som den co den viacej presvedcena o tom, ze sa mi tie moje predstavy aj splnia presne tak ako si ich prajem...len sa obavam toho, ze ak sa mi to nesplni, tak budem potom velmi sklamana...stalo sa vam niekedy, ze sa vam splnilo to po com ste skutocne tuzili?

martina022

veriaci: bohužial to nie je žiadny dôkaz o jeho existencii... ale toho,že ľudská psychika dokáže divi. Síce si mi neodpovedal ani na jednu z mojich otázok... ale aspoň mi skús vysvetliť KTO/ČO je ten Boh a kde sa nachádza, čo si vlastne pod tým predstavuješ?

Veriaci

Áno, môžem. Mal som zdravotné problémy a nie a nie sa z toho dostať. Potom som dostal pracovnú ponuku, ale nevedel som, či ju mám prijať alebo nie. Pre vieru je dôležitá aj dôvera v Boha, že vám pomôže. Ani som o tom nevedel, ale v ten deň som mal riadne na mále. Ráno o cca. 4 ma zobudil nejaký hlas, ktorý vravel: "modli sa, modli sa". Ja som sa začal modliť jednu modlitbu. Potom čosi akoby do mňa vstúpilo a niečo zo mňa bolo dané preč. Na ďalší deň mi bolo oveľa lepšie. Pomohlo mi Božie milosrdenstvo. Na nete to možno nájsť. Ale ak sa na to dáte, tak musíte byť dosť trpezlivý. U mňa to trvalo cirka pol roka, kým sa niečo začalo diať. To je z mojej strany všetko. Myslíte si, čo chcete. Klamať neklamem. Môžem to aj odprisahať, ak by niekto po tom zatúžil. A nemyslite si, že mám nejakú brutálnu vieru. To isto nie.

lost

kafik, no to sa zrejme splni raz, ale nikdy nevies :)
zakon schvalnosti.... pride choroba nesmrtelnosti a co potom? :D

simka111

Ja urcite verim v to ze ak si nieco zelam tak sa to splni,hoci to nemusi byt presne tak ako chceme ale pointa je ta ista.Mne sa napriklad stalo:
Strasne som chcela mat steniatka,ale mali sme len psa takze to nebolo mozno,neskor sme rozmyslali ze si kupime fenku a o par dni sa nam pred dverami zjavila stratena kotna fenka o ktoru majitelia nemali zaujem,asi pre steniatka.Tak sme vychovali krasne steniatka a moj sen sa splnil,doteraz ju mame a je velmi poslusna....
A tak je to aj s inymi vecani,treba si želat a hlavne čakat..nikdy nevies co sa moze stat :D

matamata

ja verim v to, ze ked nieco budem chcet a budem pre to aj nieco robit, resp budem robit maximum, tak sa mi to plni...nehovorim o takych snoch ze budem milionarka a podbne, ale o realnych snoch..
ked niekto sedi na riti a caka ze mu nieco spadne z neba tak ten sa asi nedocka