Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vysvetli mi, taketo spravanie sa, nejaky chlap?

Príspevok v téme: vysvetli mi, taketo spravanie sa, nejaky chlap?
velia

Ahojte,

chlapci, chlapi, ktokolvek, aj zeny...mam otazku, resp. zaujima ma Vas nazor. Mam kamosa, pozname sa cca 6rokov, lenze on funguje mimo SR, bol na par tyzdnov doma a nejako sa to medzi nami zacalo zhustovat, atmosfera a tak, boli sme spolu kazdy den, padli nejake bozky, planovacky dovolenky na leto atd...slova lubim Ta z jeho strany ako prvej a pod. (sex nebol)..odisiel,ale ostali sme v kontakte, denno denne skypovanie, smsky, volacky na mobil vsetko, hovorili sme spolu od vecera do skoreho rana. Zabookoval mi letenke k nemu na vikend. Prisla som....a...a.a...vsetko sa zmenilo. Choval sa ku mne ako ku kamaratke, nechytil ma ani za ruku, bol odmerany, neprijemny aj ked slova sa nezhodovali zo srpavanim. Stale planoval dovolenku, navrat domov ale bol podrazdeny, zrazu mu vsetko vadilo atd..zazila som 3dni v pekle. A teraz ked som odisla, sa mi neozyva resp. napisal mi spravu ze sa potrebuje spamatat sam zo seba, neviem o co ide a dost ma to stve. Mozete mi niekto povedat co moze byt pricinou takejto zmeny, pretoze som vysvetlenie nedostala. Diky

karamelka.

moja, mala som skoro podobný prípad. spoznala som jedného muža. Ked sme si písali bol super, celé noci sme si písali, sms-kovali... tešila som sa, vždy ked sme sa mali stretnúť. A ked sme sa streli, bolo to iné. necítila som to, čo pri písaní. prišla som k nemu na návštevu, občas som sa na neho zapozerala a hovorila si: to s týmto mužom si píšem? je predsa úplne iný, ja milujem toho s ktorým si píšem a nie tohoto... potom som prišla domov a zase sme si písal a zase som milovala toho s ktorým som si písala...jednoducho pri osobnom styku to bol v mojich očiach iný človek...je to iný príklad ako tvoj, ale aby si vedela, že ak si s niekym píšeš a voláš, je to iné ako osobne..a už je to úplne iné, ak strávite spolu napr. tri dni...vtedy sa city prehlbia alebo zmiznú !!!

velia

Noo ved prave o to ide, nezacalo sa nic skor, pretoze sme bud boli obaja zadani alebo bol prec on alebo ja. teraz ked bola doma, vyse mesiaca a pol bolo to uplne super....Ano ma mensie problemy v praci, ale ze sa tesi tesi a ked pridem tak je zmena?
Nechapem.

A davam mu cas. Ked sme sa vsak bavili, povedala som mu, ze chcem vediet co a ako, co sa deje, no nechce mi to povedat, nechapem preco.

kajka01

suhlasim s adamom, je dost mozne ze si niekoho nasiel s kym mozno tiez len nieco zacina alebo s niekym nieco mal tesne pred tym ako si prisla, to sa odrazilo na jeho spravani, ze bol neprijemny...nie su dolezite slova ale skutky, takze darmo mal "pekne" recicky s planmi do buducnosti
a to ze sa ti poriadme od vtedy neozval a pred tym stale..to je dost jasny signal
ale je tu aj moznost ze sa mu nieco stalo nejaky problem ktory ho obral o dobru naladu a chut uzit si to, ze si prisla za nim..naj by bolo sa ho priamo opytat ked bude prilezitost

AdamKrt

Bud zisti, ze v reale je to ine nez naozaj, alebo si nabalil medzi tym inu a zrazu si sa mu stala na pritaz. Zistil, ze urobil chybu. No a ak nechce s pravdou von, je mozne, ze manevruje medzi dvoma zenami a caka, ako to dopadne...

To spravanie ma iste nejaky dovod. Bud nech to povie na rovinu, alebo dovi dopo...

Ber to tak, ze ak sa poznate 6 rokov, tak to uz je dost dlha doba, ak mal zaujem, mohol sa vytisnut uz skor....

rada

skor mam pocit, ze si uvedomil, ze to co citil na dialku neciti pri tebe. Mrzi ma ak sa ta tymto dotknem, ale mam taky, ze nevie co chce

esty

mam pocit,že to nesúvisí s tebou, len si bola akurát nesprávny čas na nesprávnom mieste(aj keď naplanovaný). Zdrejme ma problém so sebou, možno s prácou,možno mu niečo nevyšlo a všetko prenášal na teba...čo nemal. Daj mu chvíľu nech sa spamätá a keď ta zlosť vňom ochladne potom bude pripravený ti dať vysvetlenie.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

vysvetli mi, taketo spravanie sa, nejaky chlap? - Fórum - ZDRAVIE.sk