Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

busenie srdca..

usmev:)

jaaandulinka, vyzera to na psychicke vycerpanie, akoby kolaps z vycerpania, z prepracovania, z nahormadenia stresov (aj zaciatok panickej poruchy sa vie presne takto prejavovat, prip. tetania).. ale ja nie som lekar, ja sa mozem iba domnievat na zaklade priznakov, ktore si napisala.. urcite to vsak nepodcenuj, silne busenie, trpnutie lavej ruky, netreba to brat na lahku vahu a urcite chod k lekarovi!

jaaandulinka

ahojte pisem opet..zhorsuje sa mĂ­ to..srdce mi ide z hrude vyskocit rukou pomaly ani nepohnem neskutocne ma boli hlava a som unavena ale zaspat nemozem..

jaaandulinka

uz to trochu preslo..sice mh este busi srdce a trpne ruka ale uz to nie je neznesitelne..to prejde asi aj casom..

Well

Trochu stresy a tolko problemov??
Chod na vysetrenie,lebo to normalne nie je a dufam,ze ty si normalna a zdravie si cenis.

usmev:)

kolko mas rokov?
netrpis panickou poruchou? alebo tetaniou?
nemala si nejake velke stresy? nie si nejako inak chora?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.