Nemôžem na neho zabudnúť :(

Príspevok v téme: Nemôžem na neho zabudnúť :(
Lajla00

..Ahoj, mám taký problém. Mám pomaly 18 rokov a chodila som s jedným chalanom, Lukášom, bol naozaj úžasný a snáď jediný, ktorého som mala naozaj strašne rada...a doteraz aj mám. Chodili sme spolu necelý rok, v marci by to už bol rok. Pár krát sme sa aj pohádali, ale bolo to úplne kvôli hlúpostiam, vždy sme sa hneď udobrili. Veľmi sme si rozumeli, ešte som nenašla nikoho (okrem neho), ským by som si tak dobre rozumela a zároveň som ho tak veľmi ľúbila. No v januári sme sa tak strašne povadili kvôli jeho bývalej, dokonca som mu vykričala, že ho už nechcem vidieť..:( Nemala som to povedať, ale proste som bola v amoku a tak strašne napálená. Potom sme sa asi týždeň nestýkali. Bola som stále nahnevaná, no vedela som, že bez neho to proste nejde. Po tom týždni som mu proste zavolala, že nech mi to prepáči, ale proste ma to veľmi vytočilo a tak. A on mi na to povedal, že už to aj tak nemá zmysel, pretože sa sťahuje do Prahy k svojmu otcovi. Že tam nastupuje na VŠ a že už tu nechce byť s mamou. Pretože je pravda, že jeho mama je dosť taká, že sa o neho odmalička skoro vôbec nestarala. Myslela som, že umriem, keď mi to povedal :( Od toho dňa som strašne utiahnutá a odvtedy som mu ani nezavolala, ani s ním nepísala, ani nič..dokonca som sa s ním ani nerozlúčila, pretože by to bolo ešte väčšie trápenie. Z Prahy mi pár krát napísal SMS-ku, že ako sa mám, že jemu sa darí a tak. Ja som mu ale vôbec neodpísala. Odkedy odišiel, zrútil sa mi celý svet. Každú noc plačem a premýšľam, prečo sme sa tak rozdelili. Každý nám vždy hovoril, že sme skvelý pár, že nám to určite dlho vydrží. A nič :(( nedokážem na neho zabudnúť. Stále verím, že sa ešte raz stretneme, no už nikdy sa nedáme dokopy:( on má nový život tam a ja som tu. Uvedomila som si, že ho strašne milujem a môžem si za to sama, keby som sa s ním vtedy tak nepohádala. Možno aj preto sa rozhodol, tak ako sa rozhodol :( Doživotne si to neodpustím..:(

anjelik9

a ved keby ta ma total v paži tak si myslím že sa ani neozve a sama si vravela že ti písal a ty si neodpísala tak si možno teraz on myslí že sa s nim už nechceš vôbec rozprávať a v tom prípade neviem či sa s ním ešte stretneš ak ho budeš ignorovať

esty

daj mu vedieť čo cítiš, možno za pokus to stojí. veď to bola blbá hádka, z ktorej si sa poučila. možno tvoje ignorovanie sms-koch chápe tak, že už ho nechceš vidieť a aby neotravoval. Čo vieš, možno nad tým pouvažoval,že urobil zle rozhodnutie a chýbaš mu. Taktiež ak ti píše tak chce zostať v kontakte s tebou. Ak city z jeho strany nevyhasli, tak stále je tam nádej, že možno v budúcnosti. Teraz mate 18, škola maturi a ta diaľka.

titus

No... mozes ist za nim do Prahy, mas 18 rokov... Pokial si neurobila naozaj vsetko, co sa dalo je predcasne prijimat nejake definitiva...