Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

prerušenie pracovneho pomeru na 3 mesiace

Príspevok v téme: prerušenie pracovneho pomeru na 3 mesiace
zyna

ahojte, chcela by som vedieť Váš názor.

Mám možnosť odísť do zahraničia na 3 mesiace. Mám stálu prácu, som vďačná, ale vyšší zárobok v zahreaničí ma láka.
Momentálna práca ma baví, a sú spokojní aj oni so mnou....

A v dnešnej dobe, kedy je ťažké nájsť si dobrú prácu zvyžujem či odísť a zarobiť si dobre, alebo ostať a žiť zo slovenskej mzdy, a platiť si dokonca aj externé školné, ale mať stabilné zamestnanie a neriskovať.

A teraz jadro veci: chcela by som navrhnúť šéfovi, že odídem, ale keď sa vrátim a keby mal voľné miesto, či by ma zobral spať. Samozrejme, že nevyhodí niekoho, aby ma zobrala spať, ale ak by sa niečo našlo, chcela by som prísť.
Ako by ste to brali ako šéf: Prijali by ste ma spať, alebo by ste to brali ako "zradu" ze zamestnanec odisiel a nezoberiem ho spat?
Dakujem za kazdu radu a nazor

uhlie

Ak tvoj sef chodi na toto forum a pozna tvoje IP, tak s prerusenim pracovneho pomeru natrvalo urcite nebudes mat problem.

Deee

no my mame zamestnancov, ktori presne ako ty v lete odidu na 3 mesiace za pracou do zahranicia a ked sa vratia nastupia k nam, my vsak mame hlavnu sezonu v zime a tak v lete to uz nejako zalatame, avsak vieme, ze u nas nezarobia to co tam a tak im to nezazlievame, je to dohoda, ale zavisi od sefa, my vieme, koho berieme nas5 zauceneho sikovneho samostatneho zamestnanca - a takeho kym vychovas-pol roka roboty...

GiovanniX

ber to tak ze na tvoje miesto caka dalsich 100 ludi bez prace,nikto ta nenuti pracovat v jeho firme...dalo by sa to vyspekulovat aj dlhodobou praceneschopnostou,len to s lekarom musis byt kamaratka a pustas sa do rizika...takze moj nazor je ze odstan tam kde si a nespekuluj.

esty

no vieš, zober to z pohľadu šefa, musí prijať novú, zaučiť ju do toho (zaleží ake miesto). Pokiaľ by sa dalo ako bolo písané neplatené voľno na 3 mesiace, ale to už zaleží ako vychádzate spolu. Zaleží tiež či ťa dokaže niekto zastupiť na tu funkciu, a ešte k tomu ide leto ,dovolenky sa beru.

radana

Co tak poziadat zamestnavatela o neplatene volno na 3 mesiace?Kvoli 3 mesiacom v zahranici prist o stale zamestnanie je dost velke riziko.3 mesiace utecu ako voda a potom co?

Well

Tak s tym uz asi tazko ratat,ze ta vezme spat:)
To uz je ina doba:) Jedine ak by si so sefom vazne perfektne vychadzala :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

prerušenie pracovneho pomeru na 3 mesiace - Fórum - ZDRAVIE.sk