Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

dedicske konanie

Príspevok v téme: dedicske konanie
kvetuskaa7

ahojte,neviem ako dalej.Nastalo rozhodnutie dedicskeho konania,so surodencom sa neda dohodnut.Chce,aby polovica domu bola prepisana na brata a otec s tym nesuhlasi,vlastne ani ja lebo ocino zije a ja by som chcela aby dom bol pisany na otca,ved si dom nadobudli s mamkou spolocne.Sice je to otcove rozhodnutie a otec aj povedal,ze dom bude napisany len na otca.Mne je to jedno,vobec mi neide o peniaze,len nechcem aby nahodou nevydedil brata,pretoze brat si tvrdi svoje,ze chce polku domu mat napisany na seba a otec je tvrda povaha.

radana

Pokial by si sa ty aj otec dobrovolne nevzdali svojho dedicskeho podielu v jeho prospech,on s tym naozaj nic nenarobi a zdedi 1/6-nu ako urcuje zakon..

radana

Kvetuska,ale s tym on nic nespravi,taky je zakon,takze ked sa rozhodnete dedit podla zakona,moze sa stazovat tak na lamparni..

kvetuskaa7

Ani s tym nesuhlasi 1/6,len polku domu chce mat na seba.Ja som tiez navrhla take rozdelenie,co vyplyva aj zo zakona 1/6..1/6...4/6...

radana

Brat si nemoze NAROKOVAT,ze chce polku domu na seba.Ked s nim nie je rec,tak urobte dedicske konanie podla zakona a to,ze 1/6-na bude na brata,1/6-na bude napisana na teba a 4/6-ny budu na vasho otca.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

dedicske konanie - Fórum - ZDRAVIE.sk