3 krat

Príspevok v téme: 3 krat
monmon

dobry den prajem. mozem otehotniet ak sme s priatelom mali sex no nevystriekal sa a ak som potom priatela spravila ustami, bozkavali sme sa.. potom ma drazdil rukov na klitorise i v posve, nasledne sa spravil znova a tak este znova a mal to na prstoch ktorymi ma laskal... dakujem za odpovede (prosim len seriozne)

matamata

monmon teba radsej nech nikto nelaska...pokym nechces byt tehotna...lebo ocividne o tom vela nevies tak si nerob zbytocne problemy,,

monmon

no hoci ma laskal potom ale neboli tie spermie v tekutom stave ale zaschnute..a to bolo cca 10-15 min po tom.. mohli prezit??

niekto

ked je moznost ze sa ti dostalo dostatocne mnozstvo semena k vajicku ( za predpokladu ze si mala plodne dni a nejake tam bolo ) mohla si otehotnie

lost X-D

isabella

nevravim ze nemoze, ale moralne to nie je ok ani z jednej strany, ona by mala mat zaujem o vekuprimeranych chlapcov, nie o dospelych muzov, ale aj tak jej spravanie a uz vobec k tomu veku nie je vhodne...
jeho radsej nekomentujem, netusim co to moze byt za chlapa, co si zacne s 15rocnym dievcatkom (nech je akakolvek, on ma mat rozum!)

zuzicka2299

caute chcem sa nieco spytat ale nechcem na to zakladat novu temu:))) je podla vas prstovanie a fajcenie medzi 15 rocnym dievcatom a o 10 rokov starsim chalanom na prvom strestnuti mravne v poriadku???? nie je to moj pripad :)))